E rëndë, gjendet një foshnje e porsalindur brenda një çante në mes të rrugë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë, është regjistruar në Londër, ku një foshnje  e porsalindur është gjendur brenda një çante në mes të rrugës, ndërkohë që temperaturat ishin nën zero.

Foshnja u gjet nga një burrë mbrëmjen e djeshme, teksa po shëtiste me qenin e tij.

Sipas The Sun, foshnja ishte e mbështjellë vetëm me një peshqir.

Burri u kujdes që ta mbante ngrohtë, derisa të vinte ambulanca.

“Ne i bëjmë thirrje nënës së tij të telefonojë, ose të vijë në spitalin më të afërt”, tha policia në një deklaratë.

Gjithashtu, policia shprehet se foshnja është jashtë rrezikut dhe i ka bërë thirrje nënës, mes frikës se ajo mund të ketë nevojë për trajtim mjekësor.

Sipas policisë, foshnja është gjetur rreth orës 21:13./e.t

Të fundit

Vullkani më i lartë në botë ‘vjell’ çdo ditë $6,000 flori, por është i mbuluar nga akulli

Vullkani më i lartë në botë prej kohësh lëshon çdo ditë pluhur floriri megjithëse i mbuluar nga akulli i...

Një këshille e vyer për beqarët nga Dua Lipa: Është periudhë e bukur që duhet…

Së fundmi ylli i muzikës pop, Dua Lipa ka dhënë një këshillë për beqarët. Këngëtarja doli në kopertinën e “Elle USA” për të promovuar këngën...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja: Po si mundet që…

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...

Rrëfehet si rrallëherë Bamir Topi: Të ndryshon jeta, tani e blej bukën vetë…

I ftuar në “S’e luan topi”, ish presidenti Bamir Topi ka përshkruar jetën e tij në kohën kur mbante këtë post dhe periudhën pas. e...

Revoltohen qytetarët spanjollë, dalin në protestë, ja kërkesat e tyre

Dhjetëra mijëra njerëz në Ishujt Kanarie të Spanjës janë mbledhur kundër një modeli të turizmit masiv që sipas tyre po pushton arkipelagun e Atlantikut....

Lajme të tjera

Web TV