“S’kam bërë trafikim e pornografi me gruan time!”/ Zbardhet dëshmia e mjekut Dervish Hasi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Asnjëherë s’kam bërë trafikim e pornografi me gruan time”.

Kështu ka thënë para gjykatës mjeku kardiokirurg i Sanatoriumit, Dervish Hasi, i cili akuzohet se mbajti për rreth 2 vjet një të mitur 16 vjeçe si gruan e tij të katërt.

Ndër të tjera në dëshminë e tij ka shtuar se i ka kërkuar gjykatës autorizim për të lidhur martesë me vazjën

“I kërkova gjykatës autorizim për të lidhur martesë”, shtoi ai./E.T

Të fundit

Vullkani më i lartë në botë ‘vjell’ çdo ditë $6,000 flori, por është i mbuluar nga akulli

Vullkani më i lartë në botë prej kohësh lëshon çdo ditë pluhur floriri megjithëse i mbuluar nga akulli i...

Një këshille e vyer për beqarët nga Dua Lipa: Është periudhë e bukur që duhet…

Së fundmi ylli i muzikës pop, Dua Lipa ka dhënë një këshillë për beqarët. Këngëtarja doli në kopertinën e “Elle USA” për të promovuar këngën...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja: Po si mundet që…

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...

Rrëfehet si rrallëherë Bamir Topi: Të ndryshon jeta, tani e blej bukën vetë…

I ftuar në “S’e luan topi”, ish presidenti Bamir Topi ka përshkruar jetën e tij në kohën kur mbante këtë post dhe periudhën pas. e...

Revoltohen qytetarët spanjollë, dalin në protestë, ja kërkesat e tyre

Dhjetëra mijëra njerëz në Ishujt Kanarie të Spanjës janë mbledhur kundër një modeli të turizmit masiv që sipas tyre po pushton arkipelagun e Atlantikut....

Lajme të tjera

Web TV