“O Miss i vetëshpallur”/ Banorët i “vërsulen” Sarës” me ironi për punët e shtëpisë: Do…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Refuzimi i Sara Gjordenit për të bërë punët e shtëpisë nervozoi banorët e tjerë në “Big Brother VIP”

Modelja u shpreh se nuk bën punë përsa kohë lider është Ilnisa Agolli, sjellja e së cilës nuk i pëlqen. Disa konkurrentët e kundërshtuan, duke i kujtuar se punët e shtëpisë janë prioritet.

Sara: Ky është faji i liderit, një ditë në banjo, një ditë në kuzhinë

Ilnisa: Janë tri goca që ndryshohen. Edhe Roza nuk do të jetë në dhomë sot

Sara: Një ditë më thua ke kuzhinën, një ditë më thua ke grimin

Ilnisa: Ti do vetëm të shihesh në pasqyrë, të rrish

Sara: O shpirt, dy herë që e kam bërë të bukurën, dy herë e kam fituar.

Sara: Kuptoj që ti Ilnisa më ke frikë. Unë jam banorja që ti ke më shumë frikë se e kam mirë me të gjithë

Ilnisa: Unë mashtruesët nuk i kam përqafuar kurrë në jetë

Sara: Ta dish çfarë kam bërë unë jashtë për të drejtën. Shkurt muhabetit më ke frikë

Ilnisa: Edhe unë jam një ndër vajzat më shembullore

Debati vijoi më pas mes Sarës dhe Ledjonës.

Sara: Ty të bënë surprizë dhe të erdhi goja, se deri dje rrije nëpër cepa

Ledjona: Unë për të folur paguhem, o Miss i vetëshpallur

/O.S

Të fundit

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet Naim Stafuka

Vijon operacioni i SPAK në disa qytete të vendit pas lëshimit të 50 urdhër-arresteve për kapjen e "kokave" të krimit. Mes urdhër-arresteve të firmosura nga...

Lajme të tjera

Web TV