test

Foto që tërheqin sytë dhe shpirtin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kafshët janë të adhurueshme dhe sigurisht jeta pa to do të ishte shumë e shurdhër.

Ne kemi përzgjedhur disa nga shkrepjet më të bukura ndonjëherë, që tregojnë se sa e fortë është lidhja e njerëzve me kafshët, po edhe ajo mes tyre.

(Ky qenushi po ruan me “fanatizëm” kockat që ka fshehur)

Këtë lloj raporti kaq të ëmbël as se kishim imagjinuar!

-Pasi humbi rrugën për plot 5 orë, përqafimi i shumëpritur

-Pas 8 vitesh duke fjetur në dysheme, ai gjeti më në fund rehatinë…

-Ok, një kotele ka aftësinë t’i ngjallë frikë një qeni 40 kilogramësh!

-Ju prezantojmë me Heisenberg, “CEO i përqafimeve”

“Brothers who are sure to warm your heart

-Nuk ngjan si “i dhimbshëm” si moment!

“Dashuria e vërtetë”

Të fundit

Belgjika nuk gabon sërish, Djajtë mposhtin Rumaninë dhe marrin fitoren e parë në Europian

Belgjika regjistron fitoren e parë në EURO 2024, me skuadrën e Tedesco-s që triumfoi 2-0 ndaj Rumanisë në ndeshjen...

Zi në botën e futbollit, ish-futbollisti i njohur dhe familja e tij humbasin jetën

Futbollisti 28-vjeçar i Al Jazira, Ahmad Abu Al-Atta së bashku me gruan dhe fëmijët e tij mbetën të vrarë pas një sulmi ajror izraelit,...

Hodhën fishekzjarrë nga një jaht dhe i vunë flakën pyllit, e pësojnë keq 13 persona

Autoritetet greke arrestuan 13 persona të shtunën pasi fishekzjarrët e nisura nga një jaht ndezën një zjarr në pyll në një ishull pranë Athinës,...

“Nga 15 mijë euro do marrësh 280”/ Zbardhen telefonatat e zhvatjes së italianëve

Top Channel ka zbardhur dosjen për mashtrimet përmes call centerave, ku 17 persona akuzohen se zhvatën 4.7 mln € nga 1200 italianë dhe i...

“Është djali më i bukur shqiptar”/ Adrola Dushi pranon lidhjen me këngëtarin e njohur

Tashmë nuk ka më dyshime! Modelja bukuroshe Adrola Dushi dhe këngëtari i famshëm Capital T janë në një lidhje dashurie. Lajmin e ka konfirmuar bukuroshja...

Lajme të tjera

Web TV