Ndërron jetë aktori i njohur, shkaqet e vdekjes mister

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aktori i “Beverly Hills, 90210” dhe “General Hospital” nga “Port Charles”, David Gale, ka ndërruar jetë në moshën 58-vjeçare.

Të premten, motra e Gayle, Katie Colmenares, njoftoi lajmin për vdekjen e tij në “Instagram”.
Shkaku i vdekjes së aktorit nuk është bërë i ditur.

“Nuk ka pasur asnjë ditë të vetme në jetën time që të mos ishe me mua, pranë meje. Gjithmonë shoku im më i mirë, i gatshëm të përballej me çdo gjë dhe këdo.

Unë kurrë nuk do të jem e njëjta, por do të të mbaj aq fort çdo ditë në zemrën time, person i bukur, i dashur, i mrekullueshëm që më mungon çdo sekondë të çdo dite përgjithmonë”, shkroi e motra./e.t

Të fundit

Liverpool mposht Atalantën por eliminohet nga Europa, Leverkusen mbetet e pathyeshme

Atalanta nxjerr jashtë Europës Liverpoolin. Skuadra bergamaske u mposht 0-1 në shtëpi nga “The Reds”, por kualifikohen në gjysmëfinale...

Roma triumfon sërish ndaj Milanit dhe kualifikohet në gjysmëfinalen e Europa League

Roma kalon në gjysmëfinalet e Europa League, ndërsa eliminon Milan-in, pas fitores me rezultatin e përgjithshëm 3-1 të dy ndeshjeve çerekfinale. Pas takimit në “San...

Më 20 Prill, Dielli kalon në Dem, ja çfarë u ndodh këtyre 5 shenjave të Zodiakut

Më 20 Prill, Dielli kalon në Dem dhe fillon zyrtarisht sezoni i shenjës së dytë të kalendarit astrologjik. Kjo ditë do të sjellë ndryshime...

Çfarë është “mashtrimi i së ardhmes? Flamuri i kuq në një raport në çift

Është normale të imagjinoni një të ardhme me dikë që ju intereson, sidomos pasi takimi i parë ka shkuar shumë mirë dhe jeni në...

“Ajo që po bën Meta nuk është sjellje politike”/ Çani reagon ashpër: Ish-presidentit …

Gazetari Arian Çani në një intervistë për një emision televiziv ka komentuar deklaratat e kreut të Partisë së Lirisë ndaj SPAK. Ai theksoi se kjo...

Lajme të tjera

Web TV