test

Bie aksidentalisht nga kati i dytë/ Humb jetën 50 vjeçarja në Tiranë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një grua humbi tragjikisht jetën këtë të martë në Tiranë, pasi ra nga lartësia. Burime zyrtare të policisë thonë se ngjarja ndodhi në rrugën “Allaman Dervishi”.

Viktima është një 50-vjeçare me iniciale K. M. Ajo dyshohet se ra aksidentalisht nga kati i dytë i banesës dhe si pasojë e plagëve të marra humbi jetën në spital.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./O.S

Të fundit

Greqia kërcënon Maqedoninë e Veriut: Do të ketë probleme në NATO dhe BE

Greqia ka kërcënuar Maqedoninë e Veriut pas tensioneve për përdorimin e termit “Maqedoni”. Kryeministri grek, Kyriakos Mitsotakis ka dhënë...

Nesër protesta para Bashkisë së Tiranës/ Rrugët që do të bllokohen

Për protestën para Bashkisë së Tiranës që do të zhvillohet paraditen e së premtes, Policia e Shtetit njofton se do të ketë bllokim të përkohshëm...

Begaj takim me përfaqësuesit e Diasporës shqiptare në Gjermani: I keni dyert hapur!

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Bajram Begaj zhvilloi këtë të enjte në Berlin një takim me përfaqësues të Diasporës shqiptare në Gjermani. Figura të suksesshme...

Klaus Gjasula 6 muajsh e 18 ditë dhe Klaus Gjasula 34 vjeç, 6 muaj e 5 ditë

Nga ROLAND QAFOKU Në minutën e 72-të u fut në fushë si zëvendësues; Në minutën e 76-të shënoi autogol; Në minutën e 95-të shënoi gol;...

Ku të shkoni për pushime verore?! Ne e kemi zgjidhjen për ju…

Vera ka mbërritur dhe temperaturat e larta me siguri ju kanë shtuar dëshirën për të shkuar në pushime. Nëse ende nuk e keni vendosur...

Lajme të tjera

Web TV