Strategjia e Luizit në BBV2 dhe ndikimi tek banorët e BBV3/ Fjodora Fjora: Vazhdojnë…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë moderatorja e njohur Fjodora Fjora. Ajo ka zbuluar më shumë detaje dhe ka dhënë mendimin e saj në lidhje me fenomenin BBV. Si e shikon ajo lojën e banorëve dhe a mendon ajo se njëri prej tyre po “imiton” lojën e Luizit?

Luizi është i pakapshëm në të gjithë atë që bëri. Komplimente për Luizin dhe për atë çfarë ai solli me lojën e tij. Të gjithë të tjerët do të tentojnë t’i ngjajnë. Ajo që po përpiqen të bëjnë është loja agresive që ai bëri që në fillim. Nëse e mbajmë mend lojën e Luizit, mënyrën se si ai u bë menjëherë i dashur nga publiku dhe fitoi simpatinë e tyre. Ishin disa ngjarje të shpejta që ndodhën./O.S

Të fundit

‘Kush m’i zgjidh hallet e mia, Ilir Meta, LSI-ja’/ Analisti ironizon kreun e PL

Analisti  Arben Meçe në Repoltix komentoi turin e Ilir Metës dhe PL-së duke theksuar se çfarë do të bëjë...

Lufta poshtë brezit për dominimin e opozitës

Nga Ylli Pata Në vigjilje të 25 prillit ja vlen të bëhen realisht bilancet që nuk u bënë kurrë tre vjet më parë për atë...

Intifada e Ilir Metës kundër SPAK

Nga Mero Baze Ka një tërbim të pa frenuar të Ilir Metës kundër kreut të SPAK, Altin Dumani. Përtej fyerjeve personale apo bullizimit të tij,...

Këmbësorin e zë korrenti në autostradën Lezhë-Tiranë/ Përcjellësit e energjisë në tokë

Nje person ka mbetur i vdekur pasi ka rënë në kontakt me energjine elektrike pranë një biznesi në autostradën Lezhë-Tiranë. Mesohet se këmbësori Vladimir Muhja...

“Ambicie të mëdha dhe punë të vogla”/ Të rinjtë kërkojnë jetë luksi në klipet e Noyzit

Duke komentuar mbi një raport mbi indeksin e lumturisë, sociologu Ergy Mërtiri i ftuar në “Open” në News 24, tha se të rinjtë shqiptarët...

Lajme të tjera

Web TV