test

Lajm i mirë, për kto dy shenja të horoskopit…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Hëna vazhdon të jetë në Luan, duke shtuar argëtim dhe ekstroversion në ditët tona. Nevoja për të dalë, për të komunikuar dhe gjithashtu për të shtuar pak luks në jetën tonë, për të përkëdhelur veten dhe njerëzit tanë do të bëhet më e madhe.

Të dy që do të kthejnë vëmendjen te vetja sot, do të jenë kokëfortë, me zemër dhe mjaft të ndritshëm, si për veten ashtu edhe për njerëzit e tyre, janë Luanët dhe Ujorët, teksa Hëna godet përkatësisht boshtin e shtëpive të tyre diellore të 1-të dhe të 7-të.

Përveç gëzimit për partnerin apo të dashurit e tyre, ata mund të dalin edhe për t’u argëtuar me kënaqësi dhe për t’ia kaluar shumë mirë./O.S

Të fundit

Shqipëria e nis me humbje aventurën EURO2024, goli i Bajrami hyn në histori të turneut

Shqipëria e nisi me humbje rrugëtimin e saj në Euro 2024, pasi u mposht me rezultatin 2-1 nga kampionia...

De La Fuente: Jam shumë i lumtur, por të qëndrojmë me këmbë në tokë

Shumë i lumtur u shfaq tekniku i kombëtares spanjolle Luis de la Fuente, pas fitores bindëse 3-0 që skuadra e tij arriti me Kroacinë. “Jam...

Scholz: Propozimi i Putinit për paqe nuk është serioz

“Liderët e G7 nuk e diskutuan fare propozimin e presidentit rus, Vladimir Putin, për paqe në Ukrainë, sepse të gjithë e dinin se propozimi...

Italia përmbys ndeshjen, realizon Barella ndaj kuqezinjve

Shqipëria 1-2 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Gol kuqezinjtë, Shqipëria ndëshkon Italinë në sekondat e para

Shqipëria 1-0 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Lajme të tjera

Web TV