Kombinimi i guximshëm i Dua Lipës, këtë herë i jep pamje edhe më sensuale

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Stili i Dua Lipës lëviz mes dy poleve, në njërin ajo zgjedh veshje të stilit klasik, duke i dhënë gjithmonë pamjen e saj personale, ndërsa tjetri është më e guximshme dhe seksi. Kështu, pamja e fundit me të cilën ajo ra në sy përputhet me këtë bosht më sensual të garderobës së saj.

Në fillim të kësaj jave, këngëtarja e njohur u fotografua me një fustan mini të zi dhe një pallto oversize dhe ndërsa pjesët njëngjyrëshe krijuan një veshje të sofistikuar, që e bëri të bjerë në sy.

  • foto galeri
  • foto galeri

Lipa e mbajti hapur pallton e saj të gjatë për të zbuluar fustanin e saj brenda si dhe një palë sandale të zeza të cilat i veshi me geta të zeza. Aksesorët e saj përfshinin vathë rrathë dhe një çantë baguette Gucci argjendi. Flokët e saj në ngjyrë të purpurt ishin të stiluara me kacurela, ndërsa për grimin zgjodhi eyeliner të zi dhe buzë lejla./O.S

Të fundit

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

A ka pasur lobe shqiptare në Perandorinë Osmane?

NGA HASAN BELLO Për periudhën klasike të shtetit osman (vitet 1300-1600), është e vështirë të nxirren konkluzione të sakta. Kjo për shkak të studimeve të...

Pas dy javësh të nxehta, temperaturat ulen ndjeshëm/ E marta rikthen reshjet e shiut

Këtë javë vendi ynë do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike si rezultat i tërheqjes graduale të qarkullimit anticiklonar afrikan me masa ajrore...

Shqiptarët e bllokuar në Izrael flasin nga Tel Aviv pas sulmit: Na kujtuan komunizmin

Drejtoresha e turizmit në Ministri Herida Duro, së bashku me vajzën 10 muajsh, janë dy nga tetë shqiptarët e bllokuar në Tel Aviv. “Është e...

Lajme të tjera

Web TV