“Me atë ka kërcyer gjysma e rruzullit”/Deklarata e rëndë për Riken penalizon Ilnisën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sfida që “Big Brother” ka dhënë për banorët ditën e djeshme, ajo e “lidhjes me litar” që mbaroi në fakt sot dhe u shpall fitues grupi i Romeos (në mënyrë disi kontradiktore), ka nxjerrë në pah mjaft “drama” mes personazheve, kryesisht për shkak të mënyrës si grupet ishin ndarë dhe marrëdhënies së tyre me njëri-tjetrin.

Përvec se solli momente të tensionuara, madje mjaft të tensionuara do thonim, mes Meritonit e Julit, Merit e Sarës, Ervinit dhe Gabrieles dhe disa të tjerëve, është bërë shkak edhe për një zënkë mes “ciftit” Meriton-Ilnisa, kryesisht për shkaqe xhelozie nga kjo e fundit.

Kështu, Ilnisa i ka “kërkuar llogari” mdoeratorit për afrimitetin me Riken dhe kohës që po kalonte me të, ndërsa në momentin që po sqaroheshin ka bërë edhe një deklaratë për të, që është komentuar shumë në rrjet, madje ka ngritur edhe pyetjes: “Mos duhet të përjashtohet?”.

Kështu, dukek ju “ankuar” Meritonit për Riken dhe cilësit e saj, ajo e ofendoi duke thënë se Meritoni nuk duhet të kërcente me të pasi me të ka kërcyer “gjysma e rruzuliit”, duke nënkuptuar sigurisht edhe gjëra të tjera, përtej kërcimit.

Nuk dimë nëse “Vëllai i Madh” do marrë masa ndaj Ilnisës dhe këtij ofendimi, por kjo pritet të shihet në Prime-n e radhës!

/O.S

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV