Këngëtarja shqiptare përfundon në spital, ja çfarë ndodhi me artisten (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ledina Çelo është padiskutim një nga emrat më të njohur në skenën muzikore shqiptare.

Pavarësisht se është shkëputur nga bota e muzikës, ajo vazhdon të jetë një figurë shumë e ndjekur dhe e dashur nga publiku shqiptar në rrjetet e saj sociale.

Këngëtarja e njohur ndan me ndjekësit herë pas herë copëza nga përditshmëria e saj dhe së fundmi, Ledina ka publikuar disa pamje nga spitali.

Përmes një postimi të bërë në Instastory, këngëtarja shihet në spital me një këmbë të fashuar.

“Ndodh edhe kështu”, ka shkruar këngëtarja bashkangjitur videos së publikuar, koment të cilin e ka shoqëruar me ikonën e fytyrës së mërzitur.

Ledina nuk ka dhënë detaje të mëtejshme lidhur me faktin se çfarë ka pësuar në këmbën e saj por urojmë që mos të jetë diçka serioze.

Këngëtarja shqiptare përfundon në spital, ja

Të fundit

Vullkani më i lartë në botë ‘vjell’ çdo ditë $6,000 flori, por është i mbuluar nga akulli

Vullkani më i lartë në botë prej kohësh lëshon çdo ditë pluhur floriri megjithëse i mbuluar nga akulli i...

Një këshille e vyer për beqarët nga Dua Lipa: Është periudhë e bukur që duhet…

Së fundmi ylli i muzikës pop, Dua Lipa ka dhënë një këshillë për beqarët. Këngëtarja doli në kopertinën e “Elle USA” për të promovuar këngën...

Ledjona Xheladinaj në një lidhje të re dashurie? Ish-banorja: Po si mundet që…

A është Ledjona Xheladinaj e dashuruar apo në një lidhje të re dashurie?! E ftuar këtë pasdite në emisionin “S’e luan Topi”, me Eriona Rusin,...

Rrëfehet si rrallëherë Bamir Topi: Të ndryshon jeta, tani e blej bukën vetë…

I ftuar në “S’e luan topi”, ish presidenti Bamir Topi ka përshkruar jetën e tij në kohën kur mbante këtë post dhe periudhën pas. e...

Revoltohen qytetarët spanjollë, dalin në protestë, ja kërkesat e tyre

Dhjetëra mijëra njerëz në Ishujt Kanarie të Spanjës janë mbledhur kundër një modeli të turizmit masiv që sipas tyre po pushton arkipelagun e Atlantikut....

Lajme të tjera

Web TV