Filmi i ri i Dua Lipës përballet me kritika të shumta

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Filmi aksion Argylle shënon debutimin filmik të yllit shqiptar të muzikës pop, Dua Lipa. Megjithatë këngëtarja dhe kasti ku ajo bën pjesë janë përballur me kritika të shumta.

Produksioni ka një kast të mbushur me yje, me aktorë si Henry Cavill, Bryce Dallas Hoëard, Sam Rockëell, Bryan Cranston, John Cena, Sofia Boutella, Ariana DeBose, Catherine O’Hara dhe Samuel L. Jackson.

Argylle aktualisht ka një rezultat Rotten Tomatoes prej 37% , bazuar në 100 komente të kritikëve, që është një fillim i tmerrshëm për një film të ri./O.S

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV