“Nga pallatet e ‘Enverit’ te..”,banorët e BBV tregojnë eksperiencat e çuditshme seksuale

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Banorët e BBV3 Ilnisa, Fatjoni dhe Juli kanë treguar eksperiencat e tyre më të çuditshme dhe të bukura seksuale që kanë përjetuar gjatë jetës.

Fatjoni shprehet se ka kryer marrëdhënie në pallatet e Enverit, Juli tregon se ka kryer marrëdhënie në gardërobën e shtëpisë. Ndërsa Ilnisa shprehet se nuk ka një vend të çuditshëm, sepse sipas saj, ajo “nuk shquhet për ekstravagancë”.

Biseda

Ilnisa Agolli: Nuk shquhem për ekstravaganca. Kur do dike të duket çdo vend i bukur. Nuk kam një vend të çuditshëm, unë jam një natyre le ta quaj diplomate. Nuk kam një vend të çuditshëm se po ta doja do ta thosha.
Julian Deda: Në krevat në mes të Parisit, vend të bukur domethënë. Ndërsa vend të çuditshëm të gardëroba e shtëpisë.
Ilnisa Agolli: Po në një sobë të ndezur e kë bërë? Mendo ca situata.
Julian Deda: Ti shpik? Ky është vendi më i çuditshëm që thashë.
Fation Kuqari: Unë kam shumë vende të çuditshme, por po them një. Unë jam tip i çuditshëm kur bëhet fjalë për dashuri. Nuk më pëlqejnë gjerat normale, në krevat për shembull.
Ilnisa Agolli: Po si e bën ti?
Fation Kuqari: Ka qenë një moment, isha adoleshent kam qenë më çapkën. Ishim në lokal me shoqërinë. Duke u puthur nuk dinim ku të shkonim. Janë këto pallatet e Enverit që kanë një dhomë të vogël që janë këto telat e korrentit. Zbritëm aty poshtë dhe ishte momenti që nuk duhej humbur. Unë nuk e kam parë ca ka pasur aty brenda. Kur mbaroi gjithçka pashë që po mbahesha te tubat e korrentit. Ndërsa vende të bukur kur kam qenë në Brezovicë në borë. Kam qenë me shoqen time dhe kemi kaluar bukur aty në oxhak./O.S

Të fundit

Shkak ndërtimet e reja/ Ekspertët paralajmërojnë për një krizë strehimi në Gjermani

Zyra Federale e Statistikave të Gjermanisë njoftoi këtë javë se 294,400 apartamente të reja u ndërtuan në Gjermani vitin...

Tenderët publikë, si do të zhvillohen pas 3 Qershorit?

Nga data 3 Qershor procedurat tenderuese do të kryhen sipas kufijve të rinj monetarë, të miratuar nga qeveria. Agjencia e Prokurimit Publik ka shpjeguar ndryshimet...

I papërtueshmi Meta, e nis ditën me urimin e ditëlindjes së poetit Naim Frashëri

Presidenti i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka përkujtuar sot ditëlindjen e poetit të madh të Rilindjes Kombëtare, Naim Frashëri, me disa vargje të...

SPAK ‘frenon’ rritjen e çmimeve të apartamenteve

Pastrimi i parave të krimit të organizuar, investimet në pronat e paluajtshme, mbetet mënyra kryesor për pastrimin e parave në Shqipëri”, tha pak ditë...

‘Katunar pa pretendime dhe i padukshëm’/ Ku e sheh veten kryeministri Rama pas 20 vitesh

Ku e sheh veten kryeministri Edi Rama pas 20 vitesh? Në podcastin ‘Flasim’ ku kishte të ftuar këngëtarin Alban Skënderaj Rama tregoi “Duke u marrë me...

Lajme të tjera

Web TV