Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

‘Travel Radar’: Zhvillimi mbresëlënës i turizmit në Shqipëri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, me vendndodhje në Shqipëri, ka regjistruar një rritje të numrit të pasagjerëve në vitin 2023, duke arritur një shifër rekord prej 7,26 milionë pasagjerësh, shkruan Aleksandra Wasilewska në një artikull të botuar në revistën “Travel Radar”.

Me synimet për të zgjeruar turizmin në Shqipëri, Aeroporti është i sigurt dhe ambicioz për vitin 2024, duke bashkëpunuar ngushtë me “Ryanair”, linja ajrore britanike me kosto të ulët, për të mirëpritur 8,4 milionë pasagjerë këtë vit.

Linjat e reja të “Ryanair” për vitin 2024 do të sjellin mundësi të reja për Aeroportin e Tiranës.

Në verën e vitit 2024, “Ryanair” do të ketë gjithsej 22 linja drejt kryeqytetit shqiptar, Tiranës, duke përfshirë linjat e reja për në Bari, Budapest, Vjenë, Marsejë dhe gjithashtu drejt qyteteve në Britaninë e Madhe; Birmingham dhe Bristol, duke shpresuar rritjen e numrit të pasagjerëve britanikë, aktualisht të vlerësuar në mbi gjysmë milioni.

Nga ana tjetër, Italia është destinacioni dominues, me mbi 3,1 milionë pasagjerë që udhëtojnë drejt dhe nga Aeroporti i Tiranës.

Bashkëpunimi me “Ryanair” pritet të sjellë përfitime të shumta si për turizmin ashtu edhe për ekonominë lokale, me tarifa buxhetore duke filluar nga 15 euro në çdo drejtim, dhe duke u dhënë mundësinë të gjithë vizitorëve të përballojnë udhëtimet në destinacionet më të bukura.

Një tjetër aspekt i rëndësishëm i bashkëpunimit të “Ryanair” është angazhimi i tij për të përmirësuar mundësitë e punësimit për vendasit, duke synuar krijimin e 1000 vendeve të punës me planet për të krijuar një qendër të “Ryanair” në Tiranë.

Në një deklaratë, Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës ndau kënaqësinë për të bashkëpunuar me “Ryanair”, me 17 linjat e reja drejt dhe nga Shqipëria këtë dimër, ku përfshihen destinacione të tjera turistike si Franca, Belgjika, Italia, Gjermania, Polonia, Britania e Madhe dhe Suedia./ ATSH

Të fundit

BE vijon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian ndaj Kosovës do të hiqen, së paku gradualisht, kjo nuk...

Mos e bëni kurrë këtë gabim kur shëtisni me bebushat tuaj

Shohim jo rrallë herë, që ndërsa dalin me fëmijën në karrocë, kur është vapë, prindërit e mbulojnë atë me një mbulesë të lehtë dhe...

Çfarë ju bën më të lumtur se dashuria?

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të hapur më shumë mendjen dhe...

Përsëritet rasti “Alma”? Një 27-vjeçare tenton të hidhet nga lumi Buna me 4 fëmijët

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Shkodër. Një nënë 27-vjeçare ka tentuar të hidhet në lumin Buna bashkë me 4 fëmijët e saj...

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin në Instagram, vajza e lartësisë...

Lajme të tjera

Web TV