Një çift tjetër në BBV? Deklarata e Albit për Ledionën habit banorët

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Albi dhe Lediona së bashku me banorët e tjerë kanë folur për çiftet në shtëpi, sa të vërteta janë dhe sa të tillë duken. Në një moment Albi iu kthye Ledionës, së cilës i shprehu se e sheh çift atë dhe Gabrielen, megjithëse nuk janë në të vërtëtë.

Kjo gjë e habiti banoren e “Big Brother VIP”, e cila tha se këtë gjë ia ka shpjeguar më parë Albit.

Lediona: Unë nuk shoh asnjë (çift brenda BBV). Të vërtetë, të vërtetë, shoh vetëm Heidin dhe Romeon. Duke u bazuar tek shikimet dhe si sillen.

Albi: Unë çift të vërtetë, tamam tamam, shoh vetëm ty dhe Gabrielen, edhe pse nuk jeni të lidhur.

Lediona: Mua me Gabrielen? Ta shpjeguam dje, sa e bukur është.

Albi: Unë kam qenë shumë keq me mësimet në shkollë, doja që mësuesja të ma shpjegonte disa herë, sepse nuk e kuptoja./e.t

Të fundit

Çfarë përmban propozimi i Sekretarit të NATO-s për ndihmën ushtarake Ukrainës?

Ministrat e jashtëm të NATO-s të premten do të diskutojnë për një ndihmë të re ushtarake për Ukrainën, të...

Nisin fluturimet direkte nga Tirana në Kopenhagë

Qytetarët shqiptarë nga sot mund të fluturojnë direkt drejt kryeqytetit të Danimarkës, Kopenhagës. Fluturimi i parë direkt është pritur me një ceremoni të veçantë...

Soko: Ja sa duhet të llogaritet minimumi jetik për një familje me 4 persona

Eksperti i ekonomisë Pano Soko nga Nisma Thurje, duke folur për minimumin jetik, tha në emisionin “Open” në News24, se të jetosh në minimumin...

Miqësoret dhe më pas Europiani, kombëtarja stërvitet në “Shtëpinë e Futbollit”

Trajneri i Shqipërisë, Sylvinho ka thirrur lojtarët e kombëtarës në “Shtëpinë e Futbollit”, për të parë kështu situatën e tyre në këtë fund muaji....

Lajme të tjera

Web TV