Bie franga zvicerane, euro në vend numëro/ Kursi i këmbimit, 8 shkurt 2024

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 8 shkurt 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 96.2 lekë dhe shitet 97.2 lekë.

Euro sot blihet me 103.8 lekë në shitje, në blerje me 104.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 121.1 lekë, dhe shitet me 122.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109.8 lekë, në shitje me 110.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71.2 lekë dhe në shitje me 72.2 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./e.t

Bie franga zvicerane, euro në vend numëro/ Kursi i këmbimit, 8

Të fundit

‘Kush m’i zgjidh hallet e mia, Ilir Meta, LSI-ja’/ Analisti ironizon kreun e PL

Analisti  Arben Meçe në Repoltix komentoi turin e Ilir Metës dhe PL-së duke theksuar se çfarë do të bëjë...

Lufta poshtë brezit për dominimin e opozitës

Nga Ylli Pata Në vigjilje të 25 prillit ja vlen të bëhen realisht bilancet që nuk u bënë kurrë tre vjet më parë për atë...

Intifada e Ilir Metës kundër SPAK

Nga Mero Baze Ka një tërbim të pa frenuar të Ilir Metës kundër kreut të SPAK, Altin Dumani. Përtej fyerjeve personale apo bullizimit të tij,...

Këmbësorin e zë korrenti në autostradën Lezhë-Tiranë/ Përcjellësit e energjisë në tokë

Nje person ka mbetur i vdekur pasi ka rënë në kontakt me energjine elektrike pranë një biznesi në autostradën Lezhë-Tiranë. Mesohet se këmbësori Vladimir Muhja...

“Ambicie të mëdha dhe punë të vogla”/ Të rinjtë kërkojnë jetë luksi në klipet e Noyzit

Duke komentuar mbi një raport mbi indeksin e lumturisë, sociologu Ergy Mërtiri i ftuar në “Open” në News 24, tha se të rinjtë shqiptarët...

Lajme të tjera

Web TV