Luhatet sërish euro, mësoni me sa shiten e blihen monedhat e huaja sot

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 10 shkurt 2024, dollari amerikan blihet me 95.9 lekë dhe shitet me 97 lekë.

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109.6 lekë, ndërsa në shitje me 110.6 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 121.8 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 71.2 lekë, ndërsa në shitje me 72.2 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimin valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Këmbimi valutor 10 shkurt 2024/ Luhatet sërish euro, mësoni me sa

(  S.M  )

Të fundit

Familjarisht në gjykatë, Malltezi dhe Berisha dalin me kërkesën e radhës

Ditën e nesërme në orën 11 gjyqtarja Irena Gjoka do të shqyrtojë kërkesën e Sali Berishës për të dalë...

“Daily Express” analizon Shqipërinë: Në rrugën e duhur për t’u bërë anëtare e BE-së

Një numër vendesh janë të etura për t’u bashkuar me bllokun dhe Shqipëria është në rrugën e duhur për t’u bërë një anëtare me...

I dënuar me mbi 2 vite burg, ndalohet brenda Big Brother Albania konkurrenti

Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin bënë ndalimin e shtetasit Liam Osmani, 44 vjeç, teksa ai ndodhej në shtëpinë e...

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora ka mbyllur rrugët, qendrat e...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

Lajme të tjera

Web TV