Tre shenjat e Horoskopit që mërziten shumë lehtë në një lidhje

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nëse jeni në një lidhje me një nga përfaqësuesit e mëposhtëm të zodiakut, ka shumë të ngjarë që ata të mërziten shumë lehtë, ndaj duhet të keni parasysh që vazhdimisht ta nxisni lidhjen në mënyra të ndryshme nëse dëshironi që interesi i tyre të rinovohet vazhdimisht.

Këto tre shenja janë:

Binjakët

Ai i mërzit të gjithë, madje edhe veten. Nuk i pëlqen të bëjë diçka vazhdimisht, urren përsëritjen, rutina e vret dhe shumë shpejt do të dëshirojë të bëjë diçka tjetër, ndryshe, të veçantë, ndryshe. Nëse ai nuk mund ta bëjë atë me ju, ai do ta bëjë atë me dikë tjetër.

Shigjetari

Pavarësisht se çfarë bëni, ai do të mërzitet. Por kjo. Nuk është faji juaj, është në natyrën e tij. Ky është cikli i Shigjetarit: Të mërzitesh, të vdesësh dhe të rilindësh nga hiri. Problemi për të tjerët është se ajo që vdes me të nuk rilind, i vetmi feniks është ai vetë. Shijoni udhëtimin dhe destinacionin unik, sepse nuk do të ketë tjetër.

Ujori

Këtu mërzia ka të bëjë me evolucionin dhe vetë-përmirësimin. Ujori dëshiron të bëhet gjithnjë e më i mirë dhe kushdo që nuk ka të njëjtat synime nuk ka vend pranë tij. #DreamBig është për të një jetë e përditshme që realizohet dhe çdo gjë më pak se kaq i ngarkohet atij që nuk mund ta ndjekë./e.t

Të fundit

“Daily Express” analizon Shqipërinë: Në rrugën e duhur për t’u bërë anëtare e BE-së

Një numër vendesh janë të etura për t’u bashkuar me bllokun dhe Shqipëria është në rrugën e duhur për...

I dënuar me mbi 2 vite burg, ndalohet brenda Big Brother Albania konkurrenti

Strukturat e Forcës së Posaçme për Operacionet Speciale dhe Kërkimin bënë ndalimin e shtetasit Liam Osmani, 44 vjeç, teksa ai ndodhej në shtëpinë e...

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora ka mbyllur rrugët, qendrat e...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Lajme të tjera

Web TV