Ç’të bësh kur je beqare dhe do të festosh për Shën Valentin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Si fillim mblidh shoqet dhe fiks në 13 shkurt bëhuni gati për të bërë qejf. Fundja, beqaria duhet festuar po aq sa dashuria, sidomos kur je e lumtur me jetën që i ke krijuar vetes. Për ta bërë natën interesante do të listojmë disa ide. Shëno listën dhe zgjidh bashkë me shoqet.

Si fillim, vendosni një tematikë për festimet tuaja, në këtë mënyrë do visheni sipas temës dhe e gjitha do jetë më argëtuese.

Bëni lojën e shkëmbimit ku secila nga ju sjell një produkt dhe i shkëmbeni me njëra-tjetrën.

Vendosni për një koktej që do jetë kryesori i mbrëmjes dhe qëndrojini besnike.

Investo në disa zbukurime festive që i përshtaten temës.

Gatuani të gjitha bashkë: Bëni ushqimet e preferuara dhe gëzojuni momenteve së bashku me biseda dhe thashetheme, mbase për ish-at. Edhe ca pica në formë zemre nuk janë ide e keqe.

Nëse doni ta çoni çdo gjë në tjetër nivel, mund të bëni karaoke me këngët e preferuara.

Kujdesuni për lëkurën të gjitha bashkë me maska dhe festë pizhamesh.

Organizoni lojëra tavoline dhe nëse përfshini alkoolin mund të argëtoheni më shumë./E.Ç

Të fundit

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës,...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Kush janë të burgosurit e tjerë rusë që mund të kenë fatin e Navalnyt?

Kur autoritetet e burgjeve në Arktikun rus njoftuan për vdekjen e papritur të liderit opozitar rus, Aleksei Navalny, më 16 shkurt, ata thanë se...

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë

Rihana, ylli i muzikës ndërkombëtare ka performuar në dasmën e djalit të një miliarderi në Indi. Ajo ka magjepsur të gjithë të ftuarit në...

Mbi 1 miliard njerëz në botë janë mbipeshë, sipas OBSH

Numri i njerëzve obezë në të gjithë botën i ka kaluar 1 miliard, kjo sipas një studimi të fundit të publikuar në “The Lancet”....

Lajme të tjera

Web TV