Degradon sherri në BBV/ Jul Deda i drejton pjesën intime Rozës: Më puth këtu… (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jul Deda dhe Roza Lati kanë patur shpesh debate me njëri-tjetrin në “Big Brother VIP”.

Megjithatë e gjithë situata mes tyre degradoi kur u përmendën fjalë banale pak ditë më parë.

Mirëpo sot, një tjetër ngjarje aspak e hijshme ka ndodhur mes Rozës dhe Julit. Teksa po debatonin, Roza i ka drejtuar një puthje Julit ndërsa ky i fundit i ktheu të pasmet dhe i tha: “Hajde më puth këtu”.  /   S.M

Të fundit

Stuhitë e dëborës godasin perëndimin e SHBA-ve, rreth 60 mijë njerëz pa energji elektrike

Stuhi të mëdha të borës kanë përfshirë disa pjesë të Kalifornisë dhe Nevadas në perëndim të Shteteve të Bashkuara. Bora...

200 anëtarë të rinj i bashkohen PS-së në Njësinë 4, Veliaj: PS është si Luiza Gega

200 anëtarë të rinj i janë bashkuar Partisë Socialiste në Njësinë 4 dhe Drejtuesi Politik për Qarkun e Tiranës, Erion Veliaj, shprehu falënderimet e...

A ndikon pozicioni i gjumit në shëndetin e zemrës?

Dihet tashmë se një gjumë i mirë dhe cilësor ndikon në shëndetin tuaj, veçanërisht atë të zemrës. Studimet kanë treguar se një gjumë i...

Kush janë të burgosurit e tjerë rusë që mund të kenë fatin e Navalnyt?

Kur autoritetet e burgjeve në Arktikun rus njoftuan për vdekjen e papritur të liderit opozitar rus, Aleksei Navalny, më 16 shkurt, ata thanë se...

Rihana performon në dasmën e miliarderit indian, u pagua 9 mln dollarë

Rihana, ylli i muzikës ndërkombëtare ka performuar në dasmën e djalit të një miliarderi në Indi. Ajo ka magjepsur të gjithë të ftuarit në...

Lajme të tjera

Web TV