Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Anglia fushatë mijëra paund me reperat shqiptarë, kundër trafikut me gomone

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Influencuesit e rrjeteve sociale në vendet që përbëjnë një sasi të madhe të emigrimit të paligjshëm në MB, përfshirë këtu edhe Shqipërinë, The Times thotë se do t’u ofrohen mijëra paund për të publikuar ligjet e reja të imigracionit, duke përfshirë kërcënimin e dëbimit në Ruandë.

  Sipas medias, në Shqipëri është zgjedhur tashmë një listë e ngushtë e influencuesve, me ndihmën e një konsulence private tregu, e cila përfshin një reper, dy aktorë humori, blogerë, personazhe televizive dhe një shkrimtar udhëtimesh. Home Office ka një buxhet prej rreth 30,000 £ për të paguar influencuesit shqiptarë, të cilët janë zgjedhur për aftësinë e tyre për të tërhequr të rinjtë. Ajo do të kufizohej në 5,000 £ për person.

  Një reper i njohur si Omg Dioh, i cili ka më shumë se 100,000 ndjekës të TikTok, u zgjodh si një kandidat i përshtatshëm sepse ai “përdor platformën për të ndikuar dhe edukuar të rinjtë që të punojnë shumë dhe të ndjekin pasionet e tyre”. Një tjetër influencues është Roxhi Dibrani, një aktor humori me 150,000 ndjekës, i cili ka një “theks të fortë të shqipes veriore, që mund ta ndihmojë atë të shpërndajë mesazhe më lehtë tek të rinjtë e vendosur në rajonet tona të synuara”.

  Fabio Daja, me 109,000 ndjekës, është përshkruar si një “ndikues i stilit të jetës” i cili “kujdeset për çështjet dhe ndan në mënyrë aktive opinionet e tij në një mënyrë qesharake optimiste”.

  Ben Ëashburn, një bloger amerikan i udhëtimeve me më shumë se 100,000 ndjekës, ra në dashuri me Shqipërinë gjatë udhëtimeve të tij dhe “ngjall dëshirën për të eksploruar dhe dashur më shumë Shqipërinë”.

  Lexo edhe :  Vala e të nxehtit thyen rekorde/ Severe Weather Europe tregon edhe sa ditë do të zgjasë

  Vendimi për të paguar influencuesit përshkruhet si “novator” në një dokument qeveritar. Ideja erdhi në Doëning Street nga Cass Horoëitz, eksperti i mediave sociale pas “Brand Rishi”. Suella Braverman mësohet se i ka bllokuar këto plane kur ishte ministre e Brendshme me pretendimet se ato ishin “të pavlera”, por pas largimit të saj nga qeveria, kjo ide do të vihet në zbatim, shkruan më tej media.

  Procesi është krijuar për të shmangur ndalimin e përdorimit të TikTok nga qeveria, i cili u prezantua vitin e kaluar pas shqetësimeve të sigurisë. Do të thotë që Home Office nuk mund të reklamojë drejtpërdrejt në TikTok. Fushatat masive reklamuese do të zhvillohen në Shqipëri, Irak, Egjipt dhe Vietnam, me plane për t’i prezantuar ato në Turqi dhe Indi.

  TikTok përdoret nga kontrabandistët e njerëzve për të reklamuar migrimin me gomone. Ky veprim është pjesë e një fushate reklamimi prej 1 milion £ që do të prezantohet së bashku me zbatimin e politikës së Ruandës të Home Office në pranverë.

  Plani për të paguar influencuesit është faza tjetër e fushatës reklamuese të Home Office në vend, e cila ka nisur për tre vitet e fundit. Ai ka përfshirë reklama të markës së qeverisë së Mbretërisë së Bashkuar në mediat sociale, TV dhe radio, duke paralajmëruar për pasojat e udhëtimit ilegal në MB. Departamenti tha se reklamat e tij në mediat sociale kishin arritur në 946,000 njerëz – rreth një e treta e popullsisë së Shqipërisë – dhe kishin tërhequr 231,000 klikime në faqen e internetit. Fushata reklamuese do t’i kushtojë Home Office 380,500 £./O.S

  Të fundit

  Kush janë 7 përfitime të mahnitshme shëndetësore nga shalqirit?

  Zyrtarisht ka filluar sezoni i shalqirit. Prania e shalqirit në ngjarjet e verës, si ndejat me skarë, plazh apo...

  Komisioni Evropian i Udhëtimeve: Shqipëria +86% më shumë turistë se në 2019

  Komisioni Evropian i Udhëtime ka publikuar raportin e turizmit 2024 në të cilin duke analizuar e krahasuar të dhënat e turizmit të vitit 2019...

  Sa zgjat helmimi nga ushqimi? Ekspertët ngrenë alarmin: Ja shenjat e para…

  Nëse nuk ndiheni mirë, keni ngërçe në stomak dhe vraponi drejt tualetit, atëherë mund të jeni helmuar nga ushqimi. Sipas “The Sun”, helmimi nga ushqimi...

  Rënia e euros fut bizneset në konflikt për tregje

  Rënia e qëndrueshme e Euros në këmbim me Lekun vitet e fundit ka rritur konfliktin në tregje si asnjëherë tjetër. Hallkat e zinxhirit të vlerës,...

  Trump reagon për herë të parë pas tërheqjes së Biden

  Kandidati republikan për President të SHBA-së, Donald Trump ka reaguar menjëherë pas vendimit të Joe Biden për t’u tërhequr nga gara. I kontaktuar nga CNN,...

  Lajme të tjera

  Web TV