Debate për foton e Selena Gomez ku i dashuri i saj e kap në pjesën intime

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Selena Gomez ka postuar në Instagram foto me partnerin e saj të ri, Benny Blanco, duke treguar dashurinë e tyre.

Mirëpo, në njërën prej tyre pozojnë të përqafuar, ndërsa producenti i ka kapur gjoksin dhe ajo buzëqesh, gjë që ishte e çuditshme për miliona fansat e këngëtares, pasi ajo nuk është mësuar me postime të tilla.

Fotoja u bë virale në Twitter dhe shumica e fansave të saj u kthyen shpejt kundër Benny Blanco-s për këtë veprim, siç e përshkruan ata. Mes pakënaqësisë së akumuluar në fytyrën e Blanco-s, kanë nisur edhe parashikime të ndryshme nëse çifti do të ndahet në vitin 2024.

Të tjerë madje e kanë bërë fotoshopin e fotos dhe kanë fshirë producentin nga krahu i Gomez, duke shkruar: “Nëse ajo nuk dëshiron ta ndajë, do ta ndajmë ne për të” ndërsa nuk janë të paktë ata që e nxisin atë të ndahet prej tij.

 

 

 

Më së shumti komente kishin të bënin me atë se sa “i papërshtatshëm” dhe “i mërzitshëm” është Blanco për Selena Gomez dhe se sa nuk përputhen të dy. “Nuk e kuptoj çfarë nuk shkon me të”, “a është ai çifti i çuditshëm që shihni jashtë” dhe “Pse e pamë këtë?”. janë disa prej tyre./O.S

Të fundit

Sara shtatzënë/ Reagon Bardhi: Faleminderit Zotit, inshallah e përjeton secili prej jush

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Lajmin e konfirmoi vetë dyshja përmes një postimi në...

Papunësia afatgjatë arrin nivelin më të lartë që nga viti 2017

Papunësia afatgjatë te të rinjtë, shënoi rritje të ndjeshme në vitin 2023, edhe pse tregjet e punës dhe sektorët e ekonomisë po importojnë punonjës...

Si një drejtues mund t’i përdorë, për të mbajtur të bashkuar anëtarët e një grupi pune

Grupet e punës kanë objektiva të qarta dhe të përcaktuara për të arritur qëllimet e përcaktuara. Ato zakonisht zhvillohen rreth një udhëheqësi dhe ndjekin...

Pas ndarjes, nuk do të mund ta harroni atë, por ndërkohë mund të rindërtoni jetën tuaj!

Një nga mendimet që krijon shqetësimin më të madh te njerëzit që po përpunojnë fazën e ndarjes dhe që përpiqen të lënë pas një...

Si mund t’i japësh mbështetje emocionale partnerit gjatë një periudhe të vështirë

Ndihma për të shëruar dhe ushqyer zemrën e partnerit tuaj, kur ai kalon një përvojë stresuese ose të dhimbshme, kërkon të dini se si...

Lajme të tjera

Web TV