“Shqiptar që rreh gratë nuk dua të jem”/Sherr mes Julit dhe Gracianos: Llapaqen, ordiner

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një debat me tone të larta ka ndodhur ditën e sotme në shtëpinë e Big Brother VIP mes aktorit Julian Deda dhe balerinit, Graciano Tagani.

Juli e ka akuzuar Gracianon se përdor vetëm një kasetë më të gjithë banorët, dhe se ka sjellë në shtëpinë e BBV më të keqën e profesionit të tij.

Juli: Ti ke treguar pallaçallëk, ti ke treguar qelbsinllëk dhe ke sjellë më të keqen e profesionit tënd këtu brenda. Ke ardh si një llapaqen i profesionit tënd këtu brenda. Je një llapaqen.

Graciano: Ty të bëj të bësh këtë punë, që të mos diskutosh më vetëm për brekët.

Juli: Brekët e mia t’i marrësh dhe t’i vendosësh në kokë, se janë të bukura shumë.

Debati ka vazhduar mes tyre duke akuzuar njëri – tjetrin se nuk kanë respekt për femrat fare.

Juli: Ti je një anti-shqiptar me këtë që bën, duke përdorur Kosovën, për të goditur Vesë. Turp të të vijë.

Graciano: Nëse shqiptarët  paskan rraf gratë dhe e tregojnë këtë, nuk dua të jem shqiptar si puna jote.

Juli: Ti qenke një pis, ordiner. Ti je një pusetë e kësaj shoqërie.

Graciano: Jam shqiptar dhe jam krenar. Jam versioni më i mirë i shoqërisë shqiptare.

/O.S

Të fundit

Kharkiv rrezikon të bëhet ‘Alepo i dytë’ pa ndihmën e SHBA-së

Banorët e qytetit të dytë të Ukrainës tregojnë për ndikimin e sulmeve në rritje ruse që synojnë periferitë dhe...

“Rroftë vdekja”, makabri mes dashurisë dhe urrejtjes

Nga Leonard Veizi "Rroftë vdekja" Togfjalëshi bombastik, që më pas u kthye në një sentencë gati stilistike por krejt inorganike, u lëshua si predhë nukleare a...

Lufta e brendshme/ Basha “xheloz” për forcën e Bardhit

Kreu i PD-së zyrtare Lulzim Basha i ka quajtur deputetët e PD-së që janë pjesë e Rithemelimit si “bubat” e kryeparlamentares Nikolla. Mandati i...

Wisner: E ardhmja e Shqipërisë nuk është te njerëzit e përfshirë në korrupsion

I ngarkuari me punë i Shteteve të Bashkuara në Tiranë, David Wisner i tha Zërit të Amerikës se e ardhmja e Shqipërisë nuk qëndron...

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël! Së shpejti ajo dhe Bardhi bëhen prindër

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do bëhen prindër për herë të parë. Lajmi është zbuluar në promon e "Cherry on Top" të Bora Zemanit...

Lajme të tjera

Web TV