“Zemrat tona kishin nevojë për ty”/ Luizi dhe Kiara sa po “na prezantuan” me bebin Ejlli

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çifti Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër më të komentuarit e shoëbizz-it shqiptar. Shtatzania e moderatores është në çdo faqe rozë. Dyshja janë mjaftë aktivë në rrjetet sociale ku çdo moment pikant e ndajnë me ndjekësit.

Në llogarinë e saj në rrjetin social ‘Instagram’ Kiara ka publikuar videon më të bukur deri më sot. Sëbashku me këngëtarin dhe fituesin e BBVA2 Luiz Ejlli ata na “prezantojnë me bebin Ejlli”.

Për më tepër ndiqni videon:

Të fundit

Këmbësorin e zë korrenti në autostradën Lezhë-Tiranë/ Përcjellësit e energjisë në tokë

Nje person ka mbetur i vdekur pasi ka rënë në kontakt me energjine elektrike pranë një biznesi në autostradën Lezhë-Tiranë. Gazetari i...

“Ambicie të mëdha dhe punë të vogla”/ Të rinjtë kërkojnë jetë luksi në klipet e Noyzit

Duke komentuar mbi një raport mbi indeksin e lumturisë, sociologu Ergy Mërtiri i ftuar në “Open” në News 24, tha se të rinjtë shqiptarët...

Kur do të vijnë emigrantët e parë nga Italia? Ja si përgjigjet Rama

Në një intervistë për një emision televiziv ai thotë se Shqipëria ka bërë pjesën e saj për t’u treguar e gatshme të presë këta...

‘Sufllaqe nga qielli nuk bien më’/ Meta: Kush ka mendim ndryshe le të ngjitet në paralele

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një takim me strukturat drejtuese në Tiranë deklaroi se partia ka hyrë në një fazë të...

Spektakël i garantuar në derbin e Londrës, formacionet zyrtare të sfidës Arsenal-Chelsea

Arsenal-Chelsea premtojnë spektakël në ndeshjen e prapambetur nga java e 29-të e Premier League. Derbi i Londrës nis në orën 21:00 në “Emirates Stadium”. Ndërsa jemi...

Lajme të tjera

Web TV