Flitet se janë ndarë, zbuloni marrëdhënien e Sara Hoxhës me vjehrrit e saj!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari Ledri Vula dhe blogerja e njohur Sara Hoxha përflitet se prej muajësh nuk janë më bashkë.

Teksa lartë e poshtë flitet se dyshja janë ndarë, Sara duket se ruan një marrëdhënie të mirë me vjehrrin (Agron Vulaj) dhe vjehrrën( Xheraldina).
Në një kërkim të Afterparty.al në llogarinë e Sarës në Instagram, shohim se ata ndjekin njëri-tjetrin.

Si duket edhe nëse janë ndarë, kjo mund të jetë diçka e përkohëshme, pasi blogerja ndiqet nga vjehrrit në rrjetet sociale.

Kujtojm se Sara dhe Ledri kanë qenë një nga çiftet që e kanë ndarë romancën e tyre me publikun, ata kanë edhe një vajzë Poem Blu Vula, por kohët e fundit çifti nuk janë parë më bashkë. Madje Sara dhe vajza janë zhvendosur në Gjermani, ku dhe jeton familja e Sarës.

/O.S

Të fundit

A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e sotme

Pellgu i Mesdheut tashmë po ndikohet nga një masë ajri e ftohtë, duke sjellë mot të paqëndrueshëm në vendin...

Horoskopi i ditës, e premte, 19 Prill 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Kohët e fundit nuk keni pasur shumë fat në dashuri, por tani mund të filloni të rikuperoheni, ndaj hapuni më shumë me të tjerët...

Liverpool mposht Atalantën por eliminohet nga Europa, Leverkusen mbetet e pathyeshme

Atalanta nxjerr jashtë Europës Liverpoolin. Skuadra bergamaske u mposht 0-1 në shtëpi nga “The Reds”, por kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League falë suksesit...

Roma triumfon sërish ndaj Milanit dhe kualifikohet në gjysmëfinalen e Europa League

Roma kalon në gjysmëfinalet e Europa League, ndërsa eliminon Milan-in, pas fitores me rezultatin e përgjithshëm 3-1 të dy ndeshjeve çerekfinale. Pas takimit në “San...

Lajme të tjera

Web TV