“Keni menduar ndonjëherë për treshe” ja si i pergjigjen banoret Meritonit për pyetjen

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një pyetje intime e Meritonit ka shkaktuar reagime të ashpra nga banorët.

“Keni menduar ndonjëherë për treshe?”, ishte pyetja e Meritonit, ndërsa Roza, Françeska, Rikja dhe Graciano i janë kthyer keq

Graciano: S’mund t’i thuash dot për treshe

Meritoni: Pse?

Graciano: Të duket normale?

Meriton: Shumë normale është, pse ça ka që nuk është normale?

Roza: Është ofenduese.

Graciano: Nëse do ia thoshte dikush të afërmit tim nuk do të reagoja mirë.

Roza: Unë kam shumë respekt për veten dhe nuk i bëj këto gjëra Meriton.

Françeska: Kur pytete Ilnisa për krevat është degraduese, por ti që të pyesësh për treshe është normale.

Rike: Po flet me Rozën, se të m’i thoshe mua treshet t’i tregoja unë./O.S

Të fundit

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet Naim Stafuka

Vijon operacioni i SPAK në disa qytete të vendit pas lëshimit të 50 urdhër-arresteve për kapjen e "kokave" të krimit. Mes urdhër-arresteve të firmosura nga...

Lajme të tjera

Web TV