“Shtëpi e re, një emër i veçantë për vajzën” Luizi dhe Kiara thonë gjithçka

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çifti më i dashur për publikun momentalisht kanë bërë mbrëmjen e djeshme një rubrikë pyetjesh me fansat, ku ata do t’i përgjigjeshin disave prej tyre. Ata u pyetën rreth emrit të vajzës, planet për shtëpinë e re, marrëdhënien e tyre pas BBV dhe komplikacionet gjatë shtatzanisë. Ja si iu përgjigj dyshja disave prej tyre:

Kiara sa te është rritur numri i këmbës, a po i mbath atletet e Luizit?

Jo nuk më është rritur, se edhe ajo më duhej.

Të pyetur në lidhje me emrin që do t’i vendosin vajzës, Kiara thotë se nuk kanë menduar ende diçka përfundimtare.

A keni menduar ndonjë emër për vajzën?

Jo, në Pinterest rrijmë gjithë ditën dhe prapë nuk kemi gjetur diçka.

Kur do ju shohim në shtëpi të re?

Ka dhe pak punë.

A ka gjasa t’i bjerë të fikët Luizit gjatë procesit të lindjes apo e përballon?

Luizi i përgjigjet me shaka duke i thënë:

Do ta bëjë me operacion. Pse të më bjerë të fikët mua, ajo do të lindë, jo unë.

Po të mundon frymëmarrja në shtatzani?

Po edhe mua më mundon shumë frymëmarrja, madje kam filluar natën gërhas sipas Luizit.

Më duket se në Big të ka dashur më shumë Luizi se tani jashtë.

Luizi e merr me sportivitet pyetjen e fansit dhe i përgjigjet kështu:

Prandaj e lashë shtatzënë ngaqë nuk e dua.

A jeni zënë ndonjëherë për shkak të xhelozisë?

Jo mes nesh nuk ka zënka.

Një fans tjetër pyet nëse Luizi e puth akoma Kiarën çdo mëngjes si në Big Brother.

A të puth si në BB çdo mëngjes?

E puth unë tani. – përgjigjet Kiara./e.t

Të fundit

Intifada e Ilir Metës kundër SPAK

Nga Mero Baze Ka një tërbim të pa frenuar të Ilir Metës kundër kreut të SPAK, Altin Dumani. Përtej fyerjeve...

Këmbësorin e zë korrenti në autostradën Lezhë-Tiranë/ Përcjellësit e energjisë në tokë

Nje person ka mbetur i vdekur pasi ka rënë në kontakt me energjine elektrike pranë një biznesi në autostradën Lezhë-Tiranë. Mesohet se këmbësori Vladimir Muhja...

“Ambicie të mëdha dhe punë të vogla”/ Të rinjtë kërkojnë jetë luksi në klipet e Noyzit

Duke komentuar mbi një raport mbi indeksin e lumturisë, sociologu Ergy Mërtiri i ftuar në “Open” në News 24, tha se të rinjtë shqiptarët...

Kur do të vijnë emigrantët e parë nga Italia? Ja si përgjigjet Rama

Në një intervistë për një emision televiziv ai thotë se Shqipëria ka bërë pjesën e saj për t’u treguar e gatshme të presë këta...

‘Sufllaqe nga qielli nuk bien më’/ Meta: Kush ka mendim ndryshe le të ngjitet në paralele

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta në një takim me strukturat drejtuese në Tiranë deklaroi se partia ka hyrë në një fazë të...

Lajme të tjera

Web TV