test

‘Si me duartrokit bankomatin’, Ori Nebiaj e revoltuar me qeverinë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ori Nebiaj është një figurë mjaft e njohur për publikun shqiptar. Fill pasi e la përgjysmë moderimin e emisionit “Përputhen”, ajo u bë pjesë e politikës si deputete pas dorëheqjes së Grida Dumës.

Aktualisht ajo është edhe opinioniste në “Big Brother Vip”. Duket se në rolin e fundit që ka ndërmarrë ajo është mjaft e vëmendshme se çfarë thonë banorët aty brenda.

Një shprehje e Albi Nakos i ka tërhequr vëmendjen Orit.  Ai ka thënë se politika nuk duhet duartrokitur për investimet që po bën.

Nëpërmjet kësaj shprehje të Albit, Ori duket se ka dashur ti japë një mesazh për qeverisë sonë duke shkruar se “Me duartrokit politikën se të jep rrugë e shkolla është si me duartrokit bankomatin”.

Të fundit

Ndodh sërish! Studentët në provim, teza e Matematikës publikohet në rrjet

Rreth 28 mijë maturantë i’u nënshtruan sot provimit të tretë të Maturës Shtetërore, ku po testohen për Matematikën Teza e...

A do ta ndalojë SHBA përdorimin e Tik Tok? Çfarë pritet të ndodhë në Shtator

Një Gjykatë Apeli në SHBA do të dëgjojë argumentet e të dyja palëve për sa i përket çështjes së ngritur për ndalimin e aplikacionit Tik...

Dieta e verës: Si të kthehemi në formë shpejt

Dëgjojmë shpesh për dietën verore për të humbur peshë dhe për të përballuar më mirë “provën” e rrobave të banjës. Edhe pse nuk ka...

Luiz Ejlli në hetim nga SPAK? Dyshohet se këngëtari kërcënoi zyrtarët e IKMT

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Luiz Ejlli ka përfunduar në duart e SPAK-ut. Ejlli është kallëzuar se ka ndërhyrë në mënyrë...

Don Omar jep lajmin tronditës: Jam prekur nga kanceri

Ylli i muzikës reggaeton, Don Omar, ka zbuluar se është diagnostikuar me kancer . Këngëtari 46-vjeçar dha lajmin tronditës përmes llogarisë së tij në Instagram...

Lajme të tjera

Web TV