Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

“Ska qira pa 400 euro”/Ana e “keqe” e turizmit ekspertët: Bumi sjell rritje çmimesh për..

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Boom’-i turistik ka edhe një anë tjetër thonë ekspertët, që është rritja e kostove të qirave, restoranteve dhe pushimeve për ne vendasit.

Promovimet e Shqipërisë nëpër rrjetet sociale për shkak të kostos së lirë dhe bukurive natyrore, bën që në 2023-shin vendi ynë të vizitohej nga mbi 10 milion të huaj.

Pano Soko, Ekspert për ekonominë thotë: “Duke pasur parasysh që një pjesë e mirë e stokut të apartamenteve që ishin për t’u dhënë për qytetarët janë transferuar tek qiratë ditore të AirBnb, kjo ka reflektuar edhe te çmimi i qirave. Po flasim për qira minimalisht 400 euro. Duke qenë se turistët që vijnë shikohen si potencial shumë i mirë përfitimi ekonomik, të gjitha objektet e shërbimit rreth zonës turistike, rrisin çmimet bazuar në këtë rregull. Një supermarket në Sarandë rrit çmimet. Shqipëria po bëhet e shtrenjtë për shqiptarët, kjo ndodh edhe në vendet e tjera si Mykonos, për grekët e zakonshëm është vështirësisht i arritshëm. Shqipëria po kthehet në një destinacion vështirësisht të arritshëm për shqiptarët. Sa herë fillon sezoni turistik, në rrjetet sociale denoncohen çmimet. Duhet të përshtatemi me realitetin e ri dhe sa herë vijnë turistë ka rritje çmimesh. Shumë emigrantë që kanë ikur të vijnë dhe të kontribuojnë ne vendin e tyre, kur të shohin që rregullat zbatohen për ata njerëz që kanë vendosur te ikin por mund ta rishohin edhe njëherë këtë vendim.”./O.S

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV