Gazetari ironizon Berishën/Po i kërkojnë të marrë kallashin, leje ka të shkojë deri në WC

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetari dhe botuesi i gazetës Tema ironizoi dje thirrjen për tubimin e përditshëm poshtë dritares së Sali Berishës, ku një militant ka thënë se do marr kallashin për të.

Mero Baze shkruan në mediat sociale: “Ky edhe i ka premtuar që për ty marr Kallashin edhe i thotë nesër eja merr Kallashin. Baca dhe mund ta marrë por deri në WC ka leje të shkoj me të”./e.t

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV