Befason agjentja imobiliare: Histori me Romeo Veshajn teksa ishte me tjetër

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mjaftoi një deklaratë e saj, dhe Jori Mersin rrembeu të gjithë vëmendjen. Agjentja imobiliare ishte e ftuar së fundmi tek “Një gotë rose” nga Rozana Radi. Teksa kanë biseduar për BB VIP, ajo ka treguar se ka patur një flirt veror me një nga personazhet e BB VIP.

Jori fillimisht nuk deshi të jepte më shumë detaje, por pas insistimit të Rozanës, tregoi fillimisht se kanë qenë në një club në Milano. Siç tha ajo, Romeo kërcente me dikë tjetër ndërsa vazhdonte shihte Jorin. Por teksa ajo perpiqej ta fshihte emrin, Xhani Demnika ka thënë se bëhet fjalë për Romeo Veshaj, për të cilin Jori ka qeshur duke e pohuar./E.Ç

Të fundit

“Qershori nis me 37° C”/ Meteorologia: Vera starton shumë egër

Meteorologia Lajda Porja ka bërë parashikimin e motit për muajin qershor, duke qenë se edhe dy ditë na ndajnë...

‘Me i pas dy jetë ti kisha dhënë ty’, publikohet kënga e Kombëtares përpara ‘Gjermani 24’

Më shumë se një këngë, himni që do shoqërojë Kombëtaren në finalet e Europainit 2024 është një mesazh i shkëlqyer promovimi për Shqipërinë. Albania, kështu...

Nuk e fitoi dot “BBV3”, rrëfehet si asnjëherë më parë Jul Deda, zbulon gabimin që bëri

Julian Deda ishte këtë të enjte në “Ftesë në 5” ku ka folur “shtruar” për eksperiencën e tij në Big Brother Vip, të cilës...

Kuvendi i hap dritën jeshile ngritjes së komisionit anti-SPAK

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion u miratua në Kuvend në seancën e së enjtes. Komisioni u miratua me 74 vota pro, teksa 12 ishin kundër...

Pse nuk i kemi adresat si e gjithë Evropa…?!

Nga Ben Andoni Identifikimi i adresës sime personale në Tiranë është gati po ai i vjetri me përjashtimin e vetëm, që emri i rrugës ka...

Lajme të tjera

Web TV