Çfarë ndodhi mes çiftit? Ilnisa i lë partnerin për një natë Eglës: Sonte fli me Meritonin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Banorët e “Big Brother Vip”, Ilnisa Agolli dhe Gazi, së fundmi kanë injoruar hapur aktoren Egla Ceno, duke e quajtur atë fëmijë të vogël.

Gazetarja i tha banores se do flejë me Merionin, sepse nuk ka as pelena dhe as qumësht për ta ushqyer dhe e qara e saj do ta lërë atë pa gjumë.

E prekur nga këto fjalë të Ilnisës, Egla i tha asaj se do t’i fliste me një gojë tjetër, por janë në shtëpinë e “Big Brother Vip” ku i shikojnë mijëra njerëz.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: “Ti fli me Meritonin dhe unë po fle te ty”.

Egla: “Jo unë do fle në mes. Po ma le një xhiro Meritonin të fle me të”.

Ilnisa: “Po nuk kam pelena, as qumësht sepse do qash natën dhe do më lësh pa gjumë”.

Egla: “Do qaj natën! Pse”?

Gazi: “Është fëmijë i keq”?

Ilnisa: “Vetëm qan natën, po nuk e din ti”.

Egla: “Ai apo unë”?

Ilnisa: “Ti moj”.

Egla: “Isha duke t’u përgjigjur me gojën tjetër, por nuk kam një… Gazi dhe Ilnisa qeshin më të madhe”./E.T

 

Të fundit

Natyra “thyen” luksin, pamjet që u bënë virale nga Dubai i përmbytur (FOTO)

Emiratet e Bashkuara Arabe kanë nisur pastrimin e rrugëve të përmbytura si pasojë e stuhisë së shiut që përfshiu...

“Luftë SHBA”!/ Ngjela zbërthen skenarin e Metës dhe Kryemadhit pas sulmeve ndaj SPAK

Avokati dhe analisti Spartak Ngjela në një studio televizive dje ka folur lidhur me deklaratat e kreut të Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ndaj...

Izraeli nis hakmarrjen, sulmon me dronë dhe raketa Iranin

Izraeli, ka lëshuar mëngjesin e së premtes, raketa në një sulm hakmarrës kundër Iranit. Kjo është konfirmuar nga një zyrtar i lartë për televizionin amerikan,...

A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e sotme

Pellgu i Mesdheut tashmë po ndikohet nga një masë ajri e ftohtë, duke sjellë mot të paqëndrueshëm në vendin tonë. Në vendin tonë moti do...

Lajme të tjera

Web TV