VIDEO/ Tjetër incident viral i Joe Biden, pengohet teksa ngjit shkallët e avionit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden shpesh herë bëhet viral me incidentet që i ndodhin në publik, ndërsa së fundmi është filmuar teksa pengohet disa herë gjatë hipjes në “Air Force One” në Los Angeles të martën.

Videoja e publikuar në rrjetet sociale tregon momentin e pengimit të dyfishtë të Bidenit teksa ai hipi në aeroplan në bazën e Forcave Ajrore “Andrews”.

Për fat, ai ia doli të mbante dorezën të dyja herët për të shmangur rrëzimin./E.T

Të fundit

Taksa e pronës, sa do rritet detyrimi për bizneset e qytetarët?

Taksa e banesës, që do të nisë të aplikohet prej 2026, do të rrisë detyrimin për qytetarët dhe për...

UNICEF: Çdo dhjetë minuta një fëmijë vritet ose plagoset në Gaza

Fëmijët në Gaza janë bërë imazhi i luftës së vazhdueshme pasi rrëfimet e tyre nxjerrin në pah pasojat e konfliktit, sipas një zyrtareje të...

Pse Mitsotakis kandidoi Belerin për eurodeputet? Mediat greke zbardhin prapaskenat

Një ditë pas publikimit të lajmit për kandidimin e Fredi Belerit nga partia “Demokracia e Re” për zgjedhjet europiane të 9 qershorit, mediat greke...

Olaf Scholz takohet me Xi Jinping, dy liderët bëjnë thirrje për bashkëpunim

Në fillim të takimit me kancelarin Scholz, presidenti kinez Xi Jinping bëri thirrje për bashkëpunim të ngushtë mes dy vendeve. Së bashku, ne mund...

Dumani hedh poshtë deklaratat e Ilir Metës: S’e kam njohur kurrë McGonigal!

Kreu i SPAK reagon lidhur me akuzat e forta nga ish presidenti Ilir Meta dje në një studio televizive. Unë nuk e kam takuar kurrë McGonigal. Gjithçka...

Lajme të tjera

Web TV