“Gratë i duan gratë, që nuk përdridhen”, intervista ndryshe e Grida Dumës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Gratë i duan gratë, që nuk përdridhen”, kështu është shprehur ish- politikania dhe moderatorja Grida Duma në studion e emisionit të saj. Këtë herë në një intervistë që do të jetë e zhvilluar ndryshe, ku nuk do të ketë të ftuar që do të flasin mbi një temë të caktuar, por do të jetë vetë modratorja që do të intervistohet për një kauzë të cilën e “bërtet” gjithmonë.

Pavarësisht se do të jetë në habitatin e saj, në studion e “Top Story”, intervista do të zhvillohet nga moderatorja e emisionit “Personale” të RTV Dukagjini, Krenare Vokshi, e cila ka ardhur në Tiranë, duke ja lënë vendin një tjetër takimi televiziv të dy personazheve të njohura, në Prishtinë.

“Gratë i duan gratë, që nuk përdridhen. Kam dëgjuar plot nga këto klishetë, që të jesh e bukur nuk të duan gratë. Nuk ka të bëjë fare me këtë, gratë duan bukurinë, forcën dhe nuk duan bukurinë dhe përdredhjen, janë dy gjëra të ndryshme. Pra në qoftë se gratë ndjejnë se ti po i përdor pamjen, imazhin, avantazhet e tua për t’ja hedhur dikujt nëpërmjet këtyre, e ndjejnë. Në rast se e kuptojnë që ti i ke këto, i gëzon këto, i shijon këto, por nuk i përdor këto në disfavor të dikujt tjetër, ato përsëri e ndjejnë dhe e vlerësojnë”. shprehet Grida Duman në fjalën e saj, gjatë intervistës./E.Ç

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Grida Duma (@gridadumaal)

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV