I keni ditur më parë? Njihuni me karakteristikat më toksike të shenjës së Peshqve

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Peshqit janë shenja e fundit e zodiakut dhe njëkohësisht më e ndjeshmja. Por çfarë e bën këtë shenjë toksike?

Çfarë duhet të ndryshojë apo të përpiqet të zbusë në jetën e tij në mënyrë që të kalojë më mirë me të tjerët dhe të gjejë paqe në jetën e tij personale, profesionale, dashurore, madje edhe seksuale?

Ju njohim me disa nga karakteristikat më toksike të kësaj shenje:

– Ai mund t’ju mashtrojë lehtësisht

– Ai gënjen shpesh

– Punon mirë edhe në kaos

– Ai është tepër emocional

– Ai jeton në një re rozë

– Ai është dembel

– Ai është pozitiv dhe bën humor

– Ai është i fshehtë

– Punon me inat

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV