Aksident i rëndë në tunelin e Skërficës, makina bie në humnerë dhe shpërthen në flakë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë është shënuar pasditen e kësaj të marte pranë tunelit të Skërficës.

Burime për mediat bëjnë me dije se një automjet ka dalë nga rruga dhe është përfshirë nga flakët. Sipas asaj që raportohet, thuhet se makina me të cilën ende nuk dihet sa shtetas udhëtonin, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në humnerë.

Deri më tani lidhur me këtë aksident nuk ka një njoftim zyrtar nga policia dhe nuk dihet nëse ka viktima.

Priten më tepër detaje në vijim./e.t

Të fundit

A do të ketë reshje shiu? Surpriza e motit për ditën e sotme

Pellgu i Mesdheut tashmë po ndikohet nga një masë ajri e ftohtë, duke sjellë mot të paqëndrueshëm në vendin...

Horoskopi i ditës, e premte, 19 Prill 2024/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi Kohët e fundit nuk keni pasur shumë fat në dashuri, por tani mund të filloni të rikuperoheni, ndaj hapuni më shumë me të tjerët...

Liverpool mposht Atalantën por eliminohet nga Europa, Leverkusen mbetet e pathyeshme

Atalanta nxjerr jashtë Europës Liverpoolin. Skuadra bergamaske u mposht 0-1 në shtëpi nga “The Reds”, por kualifikohen në gjysmëfinale të Europa League falë suksesit...

Roma triumfon sërish ndaj Milanit dhe kualifikohet në gjysmëfinalen e Europa League

Roma kalon në gjysmëfinalet e Europa League, ndërsa eliminon Milan-in, pas fitores me rezultatin e përgjithshëm 3-1 të dy ndeshjeve çerekfinale. Pas takimit në “San...

Lajme të tjera

Web TV