test

E frikshme/ Një burrë me thikë ecën rrugës pranë një shkolle fillore

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ky është momenti i tmerrshëm kur një burrë me një thikë ecën nëpër rrugë ndërsa tund një hanxhar pranë një shkolle fillore në Birmingham.

Sipas mediave të huaja,  ai u pa duke shëtitur përgjatë rrugës Benson në Handsworth, Birmingham.

Videoja e filmuar ndërsa burri kalonte pranë shkollës së komunitetit Benson – tregon një pasagjer makine duke bërtitur: ‘O njeri i keq, hiqe thikën. Oh, budalla’.

I qetë, vrasësi me thikë nuk i përgjigjet britmave.

Dhe një video e dytë më pas e tregon atë duke vazhduar të ecë në rrugë duke mbajtur armën e ftohtë, rreth 30 centimetra të gjatë.

Pamjet janë cilësuar si ‘të tmerrshme’ pasi janë janë ngarkuar në mediat sociale, ku janë parë mijëra herë./O.S

Të fundit

Ukrainasi rrëfen tmerrin nga kampet ruse: Më shkulën dhëmbët për qejf

Një ukrainas që u kap rob nga rusët ka rrëfyer tmerrin që ka përjetuar në kampin ku qëndroi për...

Pritjes i erdhi fundi, ja kur do të publikohet filmi i animuar “Shrek 5”

Sipas Eddie Murphy, filmi “Shrek 5” do të shfaqet vitin e ardhshëm. Kanë kaluar 23 vjet që kur u shfaq premiera e filmit të parë...

EURO2024/ Ja pse është zbehur lavdia e Italisë

Lavdia e futbollit të Italisë është zbehur! Që nga fitimi i Kupës së Botës në vitin 2006, kombi dikur krenar i futbollit ka përjetuar...

Fansi i kërkoi të performojë me të në skenë, Ylli Limani habit me reagimin

Këngëtari i njohur Ylli Limani është një ndër artistët më të suksesshëm në estradën muzikore, këngët e të cilit pëlqehen nga një numër i...

Blero i kërkon falje publike Afronës: Unë jam arsyeja që martesa nuk funksionoi

“Ia kemi borxh njëri-tjetrit një fjalë, sy më sy”… Kështu e nisën përballjen e tyre publike Afrona dhe Blero, pas disa viteve të ndarë....

Lajme të tjera

Web TV