Filmat e rinj në Netflix që duhet të shohësh gjatë marsit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lexo këtë artikull, merr ca këshilla, bëj ca kokoshka dhe rehatohu për të parë një film nga të rinjtë që pritet të publikohen. Lista që ka përzgjedhur Vogue ka diçka për këdo dhe për çdo gjendje humori që je. Ne sugjerojmë të zgjidhni në bazë të aktorit të preferuar që keni dhe emocioneve.

Me tej po ju listojmë titujt e muajit mars:

“No estás sola: La Lucha contra La Manada” (publikohet në 1 mars)

Nominuar për Oscar ky dokumentar i fuqishëm trajton lëvizjen #MeToo dhe ndikimin në Spanjë dhe Amerikën latine.

“Spaceman” (publikohet në 1 mars)

Bazuar mbi romanin “The Cosmonaunt” ky film trajton jetën e një austronaunti që ka qëndruar në hapësirë për 6 muaj dhe kur kthehet kupton që martesa e tij nuk ekziston më.

“Damsel” (publikohet në 8 mars)

Ky film ka aventurë dhe aksion. Por mbi të gjitha fantazi. Me protagoniste Millie Bobby Brown do njiheni me historinë e një vajze dhe martesës së saj me një princ që ka një sekret të errët.

“Art of love” (publikohet në 14 mars)

Një prodhim turk komedi që trajton historinë e një krimi dhe një dashurie që futet në mes.

“Irish Wish – Just a Wish” (publikohet në 15 mars)

Me Lindsay Lohan një film fantazi që fillon me shprehjen e një dëshirë për të gjetur dashurinë e vertetë dhe përfundon me një fund krejt tjetër./E.Ç

Të fundit

Avionët luftarakë “Rafale”, Franca merr vendimin e papritur ndaj Serbisë

Pak ditë më parë presidenti serb, Aleksandar Vuçiç zhvillon një takim me homolgun e tij në Francë, Emmanuel Macron...

E vërteta e naftës së Shpiragut

Nga Fatos Çoçoli Për shkak të shtimit të prodhimit dhe shitjeve të makinave elektrike kudo në botë(shitjet e tyre kanë kapur 18 përqind të totalit...

FOTO/ Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother”, Ledjona bën ndryshimin drastik

Ledjona Xheladinaj ka vendosur që të bëjë një ndryshim të papritur në imazhin e saj. Ish-banorja e Big Brother Vip 3, ka ndryshuar ngjyrën e...

“Dronët iranianë mund të bëjnë kërdinë”/ Analiza mbi goditjen e Izraelit

Irani ka nisur dhjetëra dronë dhe raketa balistike drejt Izraelit, duke kryer një sulm të pashembullt kundër armikut të tij të përbetuar. Në mesin...

Përse i duhet Ilir Metës simbolika e fitores së partisë së Gruevskit?

Nga Mero Baze Ashtu si Albin Kurti në Kosovë, edhe Ilir Meta në Shqipëri mori pozicion të qartë në zgjedhjet që zhvillohen në Republikën e...

Lajme të tjera

Web TV