Nuk ndalet debati mes dy aktoreve në BBV, Julja përplaset me Eglën: Do dalësh…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Dy aktoret, Julja Ilirjani dhe Egla Ceno, vijojnë të mos kenë një marrëdhënie të afërt në “Big Brother VIP”, madje në të shumtën e rasteve ironizojnë njëra-tjetrën.

Gjatë një “bisede” që kishin të dyja, Julja i ka thënë të dilnin në një nominim ‘kokë më kokë’, ndërsa Egla i është përgjigjur duke i thënë të pres edhe pak.

Egla i ka sjellë në vëmendje pensionin pleqërisë, që sipas saj do të marr prej karrierës së saj si aktore, duke e pyetur me ironi “si e marr pension më të madh, mjeshtre e popullit apo…”.

“Më të madhin se kap dot ti zemra se kanë bërë punë më shumë të tjerët. Me të madhin e dua për vete, ti rri sa për një pension për të ngrën bukë”, i ka thënë Julja.

Të fundit

Arsimi ishte lehtësisht i arritshëm për personat me aftësi të kufizuara gjatë Covid

Pandemia tregoi se mësimi në distancë është efektiv. Është absurde që universitetet po kthehen në procese që na përjashtojnë Rosie...

Kharkiv rrezikon të bëhet ‘Alepo i dytë’ pa ndihmën e SHBA-së

Banorët e qytetit të dytë të Ukrainës tregojnë për ndikimin e sulmeve në rritje ruse që synojnë periferitë dhe furnizimet me energji elektrike Dan Sabbagh/...

“Rroftë vdekja”, makabri mes dashurisë dhe urrejtjes

Nga Leonard Veizi "Rroftë vdekja" Togfjalëshi bombastik, që më pas u kthye në një sentencë gati stilistike por krejt inorganike, u lëshua si predhë nukleare a...

Lufta e brendshme/ Basha “xheloz” për forcën e Bardhit

Kreu i PD-së zyrtare Lulzim Basha i ka quajtur deputetët e PD-së që janë pjesë e Rithemelimit si “bubat” e kryeparlamentares Nikolla. Mandati i...

Wisner: E ardhmja e Shqipërisë nuk është te njerëzit e përfshirë në korrupsion

I ngarkuari me punë i Shteteve të Bashkuara në Tiranë, David Wisner i tha Zërit të Amerikës se e ardhmja e Shqipërisë nuk qëndron...

Lajme të tjera

Web TV