Bledi Mane ironizon Ori Nebijajn: Nominojeni dhe çojeni në shtëpi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetari dhe ish-opinionisti i “Big Brother Vip Kosova”, Bledi Mane, ka komentuar Ori Nebijajn, si opinioniste në formatin “Big Brother Vip Albania”, krah Arbër Hajdarit.

Përmes një postimi në “Instagram”, gazetari ironizon Orin ku thotë se duhet të dërgohet në shtëpi, pasi nuk po shkëlqen as në “Big Brother Vip”, ashtu si edhe në Parlament.

“Nominoni dhe çoni në shtëpi Ori Nebiajn. Nuk shkëlqeu kurrë as në Parlament e as tani në Big Brother… Më vjen keq Ori!”,– ka shkruar Bledi.

Ori Nebijaj, është për herë të parë në pozicionin e saj si opinioniste në këtë sezon të tretë të “Big Brother Vip”, pasi zëvendësoi Zhaklin Lekatarin./E.Ç

Të fundit

‘Kush m’i zgjidh hallet e mia, Ilir Meta, LSI-ja’/ Analisti ironizon kreun e PL

Analisti  Arben Meçe në Repoltix komentoi turin e Ilir Metës dhe PL-së duke theksuar se çfarë do të bëjë...

Lufta poshtë brezit për dominimin e opozitës

Nga Ylli Pata Në vigjilje të 25 prillit ja vlen të bëhen realisht bilancet që nuk u bënë kurrë tre vjet më parë për atë...

Intifada e Ilir Metës kundër SPAK

Nga Mero Baze Ka një tërbim të pa frenuar të Ilir Metës kundër kreut të SPAK, Altin Dumani. Përtej fyerjeve personale apo bullizimit të tij,...

Këmbësorin e zë korrenti në autostradën Lezhë-Tiranë/ Përcjellësit e energjisë në tokë

Nje person ka mbetur i vdekur pasi ka rënë në kontakt me energjine elektrike pranë një biznesi në autostradën Lezhë-Tiranë. Mesohet se këmbësori Vladimir Muhja...

“Ambicie të mëdha dhe punë të vogla”/ Të rinjtë kërkojnë jetë luksi në klipet e Noyzit

Duke komentuar mbi një raport mbi indeksin e lumturisë, sociologu Ergy Mërtiri i ftuar në “Open” në News 24, tha se të rinjtë shqiptarët...

Lajme të tjera

Web TV