Mario Deda: Nga biseda e fundit me Zefin te të fshehtat e raportit me të vëllanë, Julin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mario Deda i vogli i djemve të “Mjeshtrit të Madh”, Zef Deda i ftuar në Fitstation me moderatoren Çenkuela Hasa ndau momentet e fundit me të duke treguar dhe ngjashmërinë që ata kishin bashkë.

“Ka shumë momente që më kujtohen me të, ndoshta se unë me babin ngjanim më shumë si stil, kombinonim me batutat shumë sepse babi ishte artist muzikor, si këngëtar dhe unë si muzikant.

Një natë para se baba të ikte nga kjo jetë unë isha në koncert, merakun nuk e kishte për atë që po i ndodhte atij si human por nëse isha unë mirë nga gjendja emocionale dhe nëse isha përqendruar sa duhet për të vazhduar punën time të zakonshme.

Madje në një telefonatë me nënën dëgjohej Zefi në sfond që i thoshte nënës mos i trego si jam se kanë punë me emocione.

Unë mendoj se ai i ka kryer detyrat e tij si burrë, si baba dhe si qytetar me notën 10- të”- tha Marion në News24./kb

Të fundit

Do përjashtojë Kryemadhin nga partia?/ Meta: Kemi vuajtur pasojat e nepotizmit

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, deklaroi mbrëmjen e djeshme se do të lufojë nepotizmin në parti, duke...

Ndryshimet klimatike po kontribuojnë në një rritje të goditjeve në tru

Ndryshimi i shpejtë i kushteve të motit, si dhe çekuilibri i temperaturave globale, për shkak të ndryshimeve klimatike, kanë një ndikim të rëndësishëm në...

Pse Berisha nuk u fut në grupin e PD? Kuvendi i përgjigjet Gazment Bardhit

Kërkesa për rikthimin e Sali Berishës në grupin parlamentar të Partisë Demokratike trazoi jo pak ujërat në politikën në fund të javës së shkuar. Gazment...

Zbulohet lëvizja e radhës e socialistëve

Pasditen e së martës, Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Blendi Klosi, do të mbledhë drejtuesit politikë të qarqeve në kuadër të procesit të...

“Gati për të mirëpritur gjithë botën”, Rama për turizmin: Po ngjitemi gjithnjë e më lart

Kryeministri Edi Rama ka vlerësuar se Shqipëria po përmirësohet sa i përket turizmit. Ndërsa krahason rezultatet me vitin 2019, Rama thekson se tashmë vendi po...

Lajme të tjera

Web TV