Ç’po ndodh mes Luizit, Dafinës dhe Ledrit?

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vëmendje! Nga bota e Instagram-it kemi ca të reja, surprizuese. Luiz Ejlli ka publikuar radhazi, me diferencë 1 orë foto me Dafinën dhe Ledrin (për ju që keni jetuar poshtë gurit dhe tani keni ardhur në qytetërim, një ndër ish-çiftet më të përforlur në showbiz).

Luzi postoi fillimisht një foto me Dafinën, ku shkroi: “Ma e mira n’vend”. Më pas, një orë më vonë, një video me Ledri Vulën.

Fotoja me Dafinën

Ç’po ndodh mes Luizit, Dafinës dhe Ledrit?

Videoja me Ledrin

Ç’po ndodh mes Luizit, Dafinës dhe Ledrit?

Tani, kemi disa teori:

– Luizi, Dafina dhe Ledri ishin në të njëjtin vend dhe janë takuar bashkë.

– Luizi, Dafina dhe Ledri do të sjellin një bashkëpunim dhe Duffy dhe Ledri mbase vazhdojnë të jenë më të mirët në qytet.

– Mbase Luizi i ka takuar në ditë të ndryshme, por zgjedh t’i postojë njëra pas tjetrës foton dhe videon, për më shumë thashetheme.

– Ndoshta s’kanë qenë farë në të njëjtin vend dhe thjesht rastisi që Luizi i takoi në të njëjtën ditë.

Se ç’do të ndodhë, do na e tregojë koha, por ne vdesim për teorira./O.S

Të fundit

Eventi madhështor sportiv “Tiranathlon”, ja si devijon qarkullimi i mjeteve këtë të dielë

Pas tre eventeve të mëparshme shumë të suksesshme, ‘Tiranathlon’ është rikthyer për të katërtin vit radhazi. Ky event i...

Moti i keq, rrëzohet fasada e pallatit në Tiranë, qytetarët shpëtojnë për mrekulli

Fasada e një pallati në Tiranë është dëmtuar si pasojë e motit të keq që përfshiu vendin pasditen e sotme. Mësohet se disa pllaka janë...

Çfarë ndodhi? Paditet ish-presidenti i njohur, dyshohet se…

Prokurorët në Kolumbi ngritën sot formalisht akuzat ndaj ish-presidentit te djathtë Alvaro Uribe për rryshfet ndaj dëshmitarëve dhe mashtrim financiar, në gjyqin e parë...

Plas debati i ashpër mes Robertit dhe Albanos: Do t’a zbulosh sa burrë jam?

Robert Aliaj, pas hyrjes së tij në fermë ka krijuar debate me fermerët, një prej të cilëve është edhe Albano Bogdo. “Përplasjet” e tyre kanë...

Votoi rezolutën e Srebrenicës, Vuçiç reagon ashpër: Maqedonia e Veriut më goditi fort

Presidenti serb Aleksandar Vuçiç tha se e kishte të vështirë të duronte faktin që Maqedonia votoi për rezolutën e Kombeve të Bashkuara për shpalljen...

Lajme të tjera

Web TV