test

“Do të të mbaj zgupthi gjithë natën” sherr mes Eglës dhe Erjolës në BBVIP

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një debat i ashpër që degradoi deri në ofendime të rënda ndodhi mes Eglës dhe Erjolës gjatë orëve të para të mëngjesit.

Egla është shprehur e bezdisur nga diskutimi mes Erjolës hd disa banorëve të tjerë, ndërsa ishte e shtrirë për të fjetur.

Pjesë nga debati:

Egla: Ul zërin

Erjola: Pse do e ulim, do mundohemi

Egla: Do të kërcesh gjithë natën, do të të mbaj zgupthi gjithë natën po s’e ule zërin.

Erjola: Zgupthi avash, mbaj kë je mësuar ,e mbajt,.

Egla: Ty ty

Erjola: Kujdes me fjalorin

Egla: Mos u eksito se po të fejon partia

Erjola: Unë nuk kam tregu eksitim në këtë shtëpi, kujdes mënyrën se si më drejtohesh.

Egla: Ule zërin, budallaqe.

Erjola: Të ishe gru kishe respekt. Kujdes mos eksitohesh ti.

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV