Raporti me Romeon/ Heidi në lot: Nuk të mbaj dot qëndrim!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Çifti Heidi-Romeo, ka nisur një romancë brenda shtëpisë së ‘BBV3’, ku këto kohë kjo marrëdhënie ka pësuar një ‘krisje’, ku ka shkaktuar distancim të dyshes nga njëri-tjetri.

Teksa qëndronin në dhomën e gjumit, dyshja ka zhvilluar një bisedë me njëri-tjetrin, ku Heidi është përlotur teksa përballë saj qëndron Romeo tepër ‘i penduar’.

Ajo shprehet se nuk arrin të mbajë dot një qëndrim ndaj Romeos dhe se shumë banorë po e përdorin situatën e tyre.

‘Nuk po arrij dot të mbaj qëndrim me ty. Dhe kjo gjë më mundon. Edhe prandaj të them s’kam gjë sepse s’ka sens që të shfryjë me ty kur problemin e kam me ty e kupton. Gjithsesi të gjithë do e përdorin këtë gjë.’- është shprehur Heidi./O.S

Të fundit

Media franceze ‘Grazia’: Shqipëria, destinacioni më i kërkuar nga pushuesit në 2024-n

Shqipëria, është një destinacion i ri që ka mahnitur çdo turist të huaj, por që mbetet ende shumë pak...

Leku ‘mbyt’ euron, mësoni me sa blihen dhe shiten monedhat e huaja sot

Sot, më 25 maj 2024, dollari amerikan blihet me 92.2 lekë dhe shitet me 93 lekë. Euro blihet me 100 lekë dhe shitet 100.7 lekë. Franga zvicerane këmbehet në blerje...

SKICA PËR BABANË…

Nga Mitro Çela 1.NJË JAVË NË FRANCË Babai lindi në vitin 1900. Rreth viteve ‘2O u hap fjala. Plasi puna në Francë. -Punë për zengjinë, -thoshte sekseri. Ai paguante...

“Gjysma ime iku sot drejt Parajsës”, ndahet nga jeta bashkëshortja e Agron llakës

Aktori i njohur Agron Llakaj ka humbur bashkëshorten e cila është ndarë nga jeta mbrëmjen e së premtes. Lajmin e trishtë e ka bërë...

Emri i ndritur i përkthyesit të përkushtuar Prokop Gjergo

Nga Shpendi Topollaj   Më shumë se një rastësi, do ta quaja fat për qytetin e Durrësit që bashkëshortët Hava dhe Sali Hidri me përkushtimin e...

Lajme të tjera

Web TV