4 shenjat e horoskopit që mund të gjejnë dashurinë këtë muaj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Marsi është muaji i rilindjes emocionale, veçanërisht për këto katër shenja të horoskopit mund të gjejnë dashurinë dhe do të investohen në marrëdhënie të reja. Ky muaj shënon dhe ardhjen e pranverës dhe bashkë me të nis edhe një stinë e re shprese dhe premtimesh dashurie.

Por, për këto katër shenja të horoskopit do të jenë më fatlumet në këtë drejtim! Le t’i zbulojmë bashkë!

Dashi

Marsi mund të jetë një muaj zbulimesh romantike për të lindurit në shenjën e Dashit. Falë shkathtësisë së tyre, ata do të tërheqin vëmendjen e partnerëve të mundshëm me energjinë dhe pasionin e tyre. Natyra e guximshme e Dashit do të thotë që kjo shenjë është gjithmonë në kërkim të lidhjeve të reja dhe pasionante.

Binjakët

Për Binjakët, Marsi mund të sjellë një valë të re romantike. Kjo shenjë do të jetë në gjendje të shprehë hapur ndjenjat dhe të krijojë lidhje me partnerë të rinj përmes bisedave stimuluese. Falë natyrës së tyre të shoqërueshme dhe kurioze, të lindurit e kësaj shenje do të kenë përvoja të reja romantike që mund të çojnë në raporte domethënëse.

Shigjetari

Marsi mund të jetë një kohë aventurash romantike për Shigjetarin. Të udhëhequr nga natyra e tyre aventuriere dhe optimiste, të lindurit e kësaj shenje janë gati për të eksploruar horizonte të reja emocionale dhe për t’u lidhur me njerëz të ngjashëm me veten. Falë sinqeritetit dhe spontanitetit të tyre, ata dinë si të krijojnë romanca të reja dhe pasionante.

Ujori

Ndër shenjat më me fat të horoskopit në dashuri këtë muaj është sigurisht Ujori. Të udhëhequr nga Urani, planeti i inovacionit dhe origjinalitetit, Ujorët do të jenë gati të thyejnë modelet dhe të eksperimentojnë me forma të reja dashurie dhe marrëdhëniesh. Ky muaj mund të sjellë takime frymëzuese dhe lidhje të reja me njerëz që kanë të njëjtin botëkuptim me ta./E.Ç

Të fundit

“Mbas datës 6 të premtoj…”, Albani uron për ditëlindje Miriamin me fjalët më të bukura

Miriam Cani është prej kohësh një këngëtare që njihet për zërin e saj të ëmbël dhe të mrekullueshëm. Së...

“Qershori nis me 37° C”/ Meteorologia: Vera starton shumë egër

Meteorologia Lajda Porja ka bërë parashikimin e motit për muajin qershor, duke qenë se edhe dy ditë na ndajnë nga hyrja zyrtare në stinën...

‘Me i pas dy jetë ti kisha dhënë ty’, publikohet kënga e Kombëtares përpara ‘Gjermani 24’

Më shumë se një këngë, himni që do shoqërojë Kombëtaren në finalet e Europainit 2024 është një mesazh i shkëlqyer promovimi për Shqipërinë. Albania, kështu...

Nuk e fitoi dot “BBV3”, rrëfehet si asnjëherë më parë Jul Deda, zbulon gabimin që bëri

Julian Deda ishte këtë të enjte në “Ftesë në 5” ku ka folur “shtruar” për eksperiencën e tij në Big Brother Vip, të cilës...

Kuvendi i hap dritën jeshile ngritjes së komisionit anti-SPAK

Komisioni i Posaçëm Antikorrupsion u miratua në Kuvend në seancën e së enjtes. Komisioni u miratua me 74 vota pro, teksa 12 ishin kundër...

Lajme të tjera

Web TV