test

Rita Ora flet për historitë e kaluara të dashurisë: Kam qenë e palumtur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja e njohur, Rita Ora ka folur për jetën e saj private dhe është ndalur te historitë e saj të dashurisë në të kaluarën.

Ajo është shprehur se është ndjerë e palumtur me lidhjet e saj në të kaluarën derisa njohu bashkëshortin aktual, Taika Waititi.

Rita dhe Taika filluan të takoheshin në mars 2021, përpara se të dilnin publikisht me romancën e tyre në muajin gusht. Para lidhjes së tyre romantike, Rita dhe Taika kishin qenë miq të ngushtë për gati 5 vjet.

33-vjeçarja, e cila u martua me regjisorin e njohur në një ceremoni të thjeshtë në Los Anxhelos, ka shprehur në intervistat e saj të hershme se ajo e ka propozuar partnerin e saj./E.Ç

Të fundit

Shqipëria e nis me humbje aventurën EURO2024, goli i Bajrami hyn në histori të turneut

Shqipëria e nisi me humbje rrugëtimin e saj në Euro 2024, pasi u mposht me rezultatin 2-1 nga kampionia...

De La Fuente: Jam shumë i lumtur, por të qëndrojmë me këmbë në tokë

Shumë i lumtur u shfaq tekniku i kombëtares spanjolle Luis de la Fuente, pas fitores bindëse 3-0 që skuadra e tij arriti me Kroacinë. “Jam...

Scholz: Propozimi i Putinit për paqe nuk është serioz

“Liderët e G7 nuk e diskutuan fare propozimin e presidentit rus, Vladimir Putin, për paqe në Ukrainë, sepse të gjithë e dinin se propozimi...

Italia përmbys ndeshjen, realizon Barella ndaj kuqezinjve

Shqipëria 1-2 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Gol kuqezinjtë, Shqipëria ndëshkon Italinë në sekondat e para

Shqipëria 1-0 Italia Pritjes i erdhi fundi, Shqipëria rikthehet të luajë në Europian pas 8 vitesh mungesë. Kuqezinjtë do të sfidojnë Italinë në Dortmund, në...

Lajme të tjera

Web TV