50 Cent thotë se ‘Trump do të bëhet sërish president, megjithëse bota po merr fund

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Bota thuajse ka marrë fund, kështu që s’kemi për çfarë të shqetësohemi”, thoshte 50 Cent në postimin e tij në rrjetin X/Twitter të shoqëruar me një video të improvizuar ku mes të tjerash shihej ‘Donald Trump që fliste me tërbim ndaj turmave.’

“Mendoj se Trumps do të bëhet sërish president, por nuk e them këtë,” shtonte me ironi reperi i njohur i super-hitit “In da club”, ndërsa në videon e gjeneruar me inteligjencë artificiale ai prezantonte Trump që kritikonte reperin e Puff Diddy — duke i thënë se nuk duhet të shoqërohej me këngëtarin pedofil, të burgosur tashmë, R. Kelly.

Prej dy ditësh zyrtarët e sigurisë kanë bastisur pronat e Diddy në Los Angeles e Miami prej dyshimeve për lidhje me trafikun dhe abuzimet seksuale.

Dy vjet më parë këngëtari amerikan R. Kelly është dënuar 30-vjet burg për abuzime e trafik seksual, si dhe akte të paligjshme biznesi në New York. Disa muaj më vonë ai u dënua për abuzim seksual me të mitur në Chicago./O.S

 

FOTO GALERI
1/3

Të fundit

U përfolën se ishin ndarë/Jennifer Lopez e Ben Affleck shfaqen në krahët e njëri-tjetrit

Prej disa ditësh në shtypin rozë u përfol për një ndarje të mundshme midis këngëtares Jennifer Lopez dhe aktorit...

Operacioni i SPAK/ Arrestohet në Belgjikë rivali i Ervis Martinajt (Emri)

Në kuadër të operacionit të spak pas shkëmbimit të informacionit mes policisë shqiptare dhe asaj belge është bere e mundur arrestimi i Leonard Dukës. Ndaj...

Veliaj vizitë në Tokio, do përfaqësoj presidencën e B-40, takime me kryetaren e bashkisë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj nis sot një vizitë të shkurtër në Tokio të Japonisë, ku do të përfaqësojë edhe rrjetin e...

Priten të tjera arrestime “VIP”, ja goditja e madhe që do të bëhet nga SPAK

Profesori i njohur, Ervin Karamuço ka treguar detaje të forta lidhur me megaoperacinonin e djeshëm të SPAK për personazhe të njohura të botës së...

8 konservat më të mira për humbjen e peshës

Kur bëhet fjalë për të humbur peshë, zgjedhjet e duhura ushqimore janë thelbësore. Ushqimet e konservuara mund të jenë një opsion i shkëlqyer për...

Lajme të tjera

Web TV