test

“Eglën e njoh shumë mirë…”/Hygerta Sako zbulon detaje për banoren jashtë shtëpisë së BBV

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

ot e ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë gazetarja Hygerta Sako, për të bërë një analizë të lojës së banorëve dhe për të dhënë mendimin e tij për videot më të spikatura gjatë 24 orëve të fundit në shtëpinë e BBV.

A do të guxonte Hygerta që të futej në Big Brother VIP?

Unë jam vajzë e guximshme por është një vendim që duhet ta mendoj shumë mirë. 

Moderatorja ka zbuluar gjithashtu se gati gjysmën prej banorëve të këtij edicioni i njeh.

Gati gjysmat e tyre i njoh, Eglën e njoh shumë mirë është shumë e saktë në ato që do. Jo aq agresive. Është njeri të paktën me aq sa e kam njohur unë që nuk krijon afrimete shumë që të të puthë apo të të përqafojë. Ka atë qëndrimin e saj. 

Sa i përket pjesës ku Egla shprehet se ka shumë personalitete, Hygerta u shpreh se mendon që gjithçka e ka thënë për t’u dukur më shumë interesante dhe për të tërhequr vëmendje. Por ajo shtoi gjithashtu se:

Ndoshta ka kaluar pak masën për shijet e mija. Por gjithçka aty brenda kam përshtypjen amplifikohet. Besoj që ajo është e vetëdijshme për rrugën që ka zgjedhur dhe po e çon deri në fund. 

Kemi qenë bashkë në fakultet. Është shumë korrekte si vajzë./O.S

Të fundit

Leonardo DiCaprio, xheloz për suksesin e Margot Robbie

Leonardo DiCaprio thuhet se e ka zili Margot Robbie. Siç dihet, filmi “Barbie” i Margot Robbie u vlerësua nga fansat...

Ky këngëtar pritet të jetë një nga banorët e Big Brother VIP Albania 4

Këngëtari i njohur Young Zerka, mund të jetë një nga banorët e edicionit të ardhshëm të “Big Brother VIP”. I ftuar së fundmi në...

Françeska Murati shtatzënë? Ish-banorja e BBVIP 3 sqaron të vërtetën

Ish-banorja e Big Brother Albania VIP 3, Françeska Murati është përfolur shumë për një shtatzëni të mundshme, e kjo për shkak të postimeve të...

Nuk keni për ta njohur/ Ylli i “Game of Thrones” transformohet për rolin e ri

Ylli i “Game Of Thrones”, Jack Gleeson, dukej i panjohur teksa bëri një shëtitje në Londër të mërkurën. Aktori, 32 vjeç, i cili luajti...

Kroaci-Itali, Dalic: Kam besim te skuadra, bëjmë ndeshje të madhe

Zlatko Dalic, tekniku i Kroacisë, u përgjigj pyetjeve të gazetarëve para ndeshjes me Italinë. “Ne jemi gati, të gjithë janë në formë, përveç Vidës që...

Lajme të tjera

Web TV