Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Skandali në PE, dyshohet se Moska ka paguar eurodeputetë për propagandë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas skandalit “Katargate” që përfshiu Parlamentin Evropian vitin e kaluar, ky institucion po përballet me një tjetër rast të ngjashëm ku këtë herë përfshihet Rusia. Është e përditshmja belge “Le Soir” e cila thotë se shërbimet sekrete evropiane kanë identifikuar një rrjet që synonte dezinformimin dhe ndikimin përpara zgjedhjeve evropiane që do të mbahen në qershor.

Kjo media thekson gjithashtu se disa eurodeputetë dyshohet se janë paguar nga një organizatë pro-ruse. Ende nuk ka asnjë provë që ata janë paguar, por mësohet se në këtë rast janë janë përfshirë politikanë nga Gjermania, Franca, Polonia, Belgjika, Holanda dhe Hungaria.

Autoritetet çeke sanksionuan një media të quajtur “Zëri i Evropës”, faqja e internetit dhe llogaria e së cilës në rrjetet sociale aktualisht nuk funksionojnë. Por kanali në YouTube është ende i hapur dhe përmban intervista dhe diskutime në panel nga eurodeputetë.

Në këto video eurodeputetët argumentojnë kundër lejimit të anëtarësimit të Ukrainës në BE dhe i  kërkojnë Kievit të zhvillojë bisedime paqeje me Rusinë për t’i dhënë fund luftës.

Një zëdhënës i presidentes së PE thekson se Roberta Metsola është në dijeni të  këtij rasti dhe po e shqyrton atë. Disa eurodeputetë kanë bërë thirrje për një hetim për një ndërhyrje të mundshme të sponsorizuara nga Rusia në Parlamentin Evropian./O.S

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV