Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Pas rrethimit dy-javor, ushtria izraelite tërhiqet nga spitali Al-Shifa në Gaza

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Forcat izraelite janë tërhequr nga spitali Al-Shifa në qytetin e Gazës pas një rrethimi 14-ditor, sipas një zëdhënësi të mbrojtjes civile në vendngjarje.

Më shumë se 30 persona të plagosur u transportuan nga Al-Shifa në Spitalin Baptist Al-Ahli në lindje të qytetit të Gazës, tha Bassal.

“Al-Shifa tani është shkatërruar dhe djegur plotësisht. Shumë nga ndërtesat e tij janë shkatërruar plotësisht ose të djegura,” tha drejtori Mahmoud Bassal për CNN.

Imazhet nga zona tregojnë një shkatërrim të gjerë me ndërtesa të djegura brenda kompleksit.

Bastisja ishte e dyta e këtij lloji në spital: IDF sulmoi për herë të parë Al-Shifa në nëntor.

Bastisja erdhi pavarësisht se IDF në janar tha se kishte përfunduar shkatërrimin e strukturës komanduese të Hamasit në Gazën veriore.

Në fillim të rrethimit më të fundit në Al-Shifa, forcat izraelite thanë se po kryenin “aktivitete të sakta operacionale kundër terroristëve”, një deklaratë që bëri jehonë në bastisjen e nëntorit.

IDF ka thënë se civilët, pacientët dhe ekipet mjekësore u evakuuan gjatë operacionit megjithëse palestinezët brenda dhe përreth Al-Shifa raportuan viktima dhe qindra u arrestuan.

Izraeli ka thënë prej vitesh se luftëtarët e Hamasit po strehohen në xhami, spitale dhe vende të tjera civile për të shmangur sulmet izraelite.

Hamasi i ka mohuar vazhdimisht pretendimet./E.T

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV